У січні неподалік Львова запрацює потужний завод компанії «Фуджікура», – ЛОДА

18:55 29 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Голова обласної державної адміністрації Олега Синютки повідомив у вівторок: «Там уже встановили обладнання та готуються до запуску».

«У перший місяць нового року на Львівщині у Яворівському районі запрацює іноземне підприємство компанії «Фуджікура». Потужний завод, який вироблятиме електричне устаткування для автомобілів, за останні роки є однією із найбільших інвестицій в області. Реалізація проекту дозволить залучити близько 20-ти мільйонів євро та створити близько трьох тисяч робочих місць», – розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки на підсумковій прес-конференції у вівторок, 29 грудня. Він також зазначив: «Минулого тижня я оглянув підготовку до виробництва. Там уже встановили обладнання та готуються до запуску. Вже на початку наступного року на офіційному відкритті ми самі переконаємось у виробничих потужностях цієї компанії».

Керівник області також розповів й про інші важливі інвестиційні проекти, які заплановано реалізувати в області. Зокрема, у місті Бродах розпочне будівництво заводу концерн «Nexans». Його відкриття очікують у першому кварталі 2017 року.

Ця компанія  інвестує у будівництво заводу понад 120 мільйонів гривень. На підприємстві планують створити дві тисячі робочих місць, а середня зарплата працівників становитиме п’ять-шість тисяч гривень.

Окрім цього, ТзОВ «Електроконтакт Україна» оголосило намір розширити потужності у Перемишлянському районі. Підприємство готове побудувати у районному центрі новий корпус на  800 осіб, проект будівництва якого вже представили. А компанії «Хюндай Корпорейшн» та «Bombardier» заявили про пошук співпраці з підприємствами Львівської області.

«У 2015 році значно зросла зацікавленість з боку іноземних партнерів. Зокрема, найбільшими інвесторами виступили Німеччина, Нідерланди та Польща», – додав Олег Синютка».

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу