У січні й лютому великий бізнес Львівщини спрямував на соціальні виплати понад 198 млн. гривень, – ЛОДА

13:52 5 березня 2015 р.


Фото: putyla.oda.cv.ua

Як повідомили в четвер у прес-службі облдержадміністрації, у січні й лютому підприємства, які знаходяться на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у Львові, перерахували 198,4 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 5 березня:

«Великий бізнес Львівщини спрямував на соціальні виплати понад 198 млн гривень. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Львові.

Упродовж січня-лютого 2015 року підприємства, які знаходяться на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у Львові, перерахували 198,4 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 36,3 млн. гривень.

Додаткові кошти, що надійшли від сплати єдиного внеску, сприятимуть зростанню рівня соціальної захищеності пенсіонерів та інших вразливих верств населення».

dailylviv.com

До теми

12:54 3 березня 2021 р.

Львівелектротранс хоче збільшити штат водіїв евакуаторів

Із лютого 2021 року евакуацію неправильно припаркованих авто у Львові здійснює ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомив на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності начальник служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Богуш.

Рубрика: Економіка

11:10 3 березня 2021 р.

Два ринки Львова хочуть віддати Козловському за пів вартості прибирання одного із районів міста

На сайті Львівської міськради опублікували проєкт ухвали про затвердження мирової угоди між компаніями «Дари Львівщини», «Винниківський шлях», «Галицький шлях» та Львівською міськрадою.

Рубрика: Економіка

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу