У січні до бюджетів Львівщини надійшло на 85% більше податків та платежів

15:18 5 лютого 2016 р.


Фото: unian.ua

В облдержадміністрації запевнили в п’ятницю: «Заробітна плата працівникам бюджетних установ виплачена повністю: за січень протермінована заборгованість з оплати праці відсутня».

У січні 2016 року до місцевих бюджетів області надійшло 480 мільйонів гривень податків та неподаткових платежів, що на 220 мільйонів гривень або 85% більше порівняно з січнем 2015 року. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської обласної державної адміністрації.

За словами заступника директора департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Івана Носа, до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 445 мільйонів гривень податків та платежів, що становить 178% до надходжень за відповідний період минулого року (зростання на 196 мільйонів гривень).

До спеціального фонду місцевих бюджетів надійшло 35 мільйонів гривень (у 3,3 рази більше від надходжень за січень 2015 року). До державного бюджету за звітний місяць мобілізовано по області 1154 мільйонів гривень доходів, що на 392 мільйонів гривень або 51% більше від надходжень за січень 2015 року.

У січні поточного року до державного бюджету надійшло 431 мільйонів гривень митних платежів, що на 73 мільйонів гривень або 20% більше від надходжень у січні 2015 року, проте на 8% менше від плану. Окрім того, заробітна плата працівникам бюджетних установ виплачена повністю: за січень протермінована заборгованість з оплати праці відсутня.

Про це повідомили сьогодні, 5 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:51 27 жовтня 2021 р.

Wizz Air хоче подвоїти кількість рейсів зі Львова, - президент авіакомпанії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Робертом Кері, президентом авіакомпанії Wizz Air. Під час зустрічі обговорили плани лоукост-перевізника та ще більш потужну співпрацю зі Львовом.

Рубрика: Економіка

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу