У «Приватбанку» пообіцяли зняти всі обмеження для клієнтів до кінця дня

13:10 22 грудня 2016 р.

Новий голова правління «Приватбанку» Олександр Шлапак запевнив, що будуть розблоковані кореспондентські рахунки, відновлені нарахування відсотків, система «SWIFT» буде працювати в належному режимі, почне видаватися кредитовий драфт та запрацюють інші послуги, на які були накладені обмеження.

Новий голова правління «Приватбанку» Олександр Шлапак заявив сьогодні, 22 грудня,, що «рішенням правління ПАТ КБ «Приватбанк» усі обмеження, які вводились тимчасовою адміністрацією зняті і 22 грудня до кінця дня клієнти отримають доступ до повного набору послуг банку». Відтак, він запевнив: «Хотів би відзначити для клієнтів банку, що впродовж трьох останніх днів, які працювала тимчасова адміністрація, були накладені певні обмеження на діяльність банку, однак сьогодні рішенням правління всі ці обмеження зняті і сьогодні до кінця дня клієнти отримають повний набір послуг, який раніше надавався «Приватбанком».

За його словами будуть розблоковані кореспондентські рахунки, відновлені нарахування відсотків, система «SWIFT» буде працювати в належному режимі, почне видаватися кредитовий драфт та запрацюють інші послуги, на які були накладені обмеження. Олександр Шлапак також повідомив: «Закінчується час обмежень і роботи тимчасового адміністратора, правління приступило до виконання своїх обов’язків і завтра ми будемо говорити про майбутнє, а воно, при такій підтримці державою буде надзвичайно цікавим».

Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, в інтернет-виданні «Українська правда». Як інформував «Щоденний Львів», у міністерстві фінансів заявили, що Приватбанк продано державі.

dailylviv.com

До теми

13:51 26 січня 2021 р.

Новий офіс поліції і реконструкція 6 відділень: у Львові обіцяють захистити людей за 6 млн євро

Цього року планують закінчити проєкт «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові». Вартість проєкту - 6 млн євро.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу