У Польщі перероблятимуть батарейки зі Львова

15:00 22 березня 2019 р.


Фото: inlviv.in.ua

У Львові переробили минулого року 410 тисяч ламп.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, 22 березня: «У зв’язку з відсутністю на державному рівні дієвих механізмів утилізації і управління відходами електронного та електричного обладнання, що зумовлює забруднення довкілля такими відходами, а також призводить до втрати цінних вторинних ресурсів, сьогодні виконавчий комітет вирішив дозволити дочірньому підприємству «Боднарівка» Львівського комунального підприємства «Зелений Львів» укладати угоди на транскордонне перевезення, приймання та переробку зібраних батарей з ліцензованими організаціями без застосування системи «ProZorro».

Директор департаменту містобудування Сергій Коровайник розповів: «У Львові діє єдиний в Україні завод по переробці люмінісцентних ламп. За минулий рік ми переробили 410 тисяч ламп – вчетверо більше, аніж за 2017 рік. І зараз існує потреба в утилізації батарейок, наразі вони тільки збираються на заводі, ми вже зібрали близько 20 тонн, а заводу, який їх переробляє, в Україні фізично немає. Зараз ми ведемо перемовини з польською стороною, виходимо на фінальну стадію цих перемовин, і польська сторона готова ці батарейки від нас прийняти і утилізувати. Послуга для утилізації коштуватиме близько 190 тисяч гривень, послуга по перевезенню близько 90 тисяч гривень. Цим рішенням ми хочемо отримати дозвіл на укладання договорів з польською стороною без системи «ProZorro», оскільки іншої цінової пропозиції ми просто не зможемо отримати».

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу