У першому кварталі 2015 року будуть переглянуті ціни на газ для споживачів

12:23 2 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015 року перегляне ціни на природний газ для споживачів з метою зменшення дефіциту НАК «Нафтогаз України» і забезпечення Кабінетом Міністрів фінансування у повному обсязі пільг та субсидій для населення.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015 року перегляне ціни на природний газ для споживачів з метою зменшення дефіциту НАК «Нафтогаз України» і забезпечення Кабінетом Міністрів фінансування у повному обсязі пільг та субсидій для населення. Відповідна норма закріплена законом про державний бюджет на 2015 рік, опублікованому в газеті «Голос України» від 31 грудня і відсутня в початковому законопроекті, внесеному урядом на розгляд Верховної Ради 22 грудня.

Водночас, з остаточного тексту закону виключено норми про введення максимального місячного розміру заробітної плати працівників держорганів та суддівської винагороди у 15 мінімальних заробітних плат, а також норма про нарахування зарплати народним депутатам і членам Кабміну тільки в розмірі посадового окладу.  Як повідомлялося, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на підсумковій прес-конференції 30 грудня заявив про необхідність прискорити приведення енерготарифів до ринкового рівня, направляючи кошти від скорочення дотацій НАК «Нафтогаз України» на адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення.

Він зазначив, що бюджетні дотації НАК в 2015 році скорочено до 31,5 млрд грн з 110 млрд грн в 2014 році. За словами прем'єра, вивести «Нафтогаз» на беззбитковість сплановано протягом трьох років.

Попереднє підвищення тарифів на газ відбулося з 1 травня 2014 року, однак, як зазначив А. Яценюк, його позитивні результати були «з'їдені» девальвацією гривні. Наступне підвищення тарифів було заплановано на 1 травня 2015 року.

Про це повідомила сьогодні, 2 січня, інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів