У пасажирів, які розрахувались за проїзд у Львові банківською карткою, списали вдвічі більше коштів. Хто винен

18:23 28 лютого 2024 р.

Фото до новини

У суботу, 24 лютого, були зафіксовані випадки надмірного списання коштів за поїздки громадським транспортом напередодні.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Як з'ясували в ЛКП «Львівавтодор», відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра генерального підрядника впровадження системи електронного квитка у Львові, чеської компанії «Мікроелектроніка». Пасажирам, в яких відбулося «подвоєння транзакцій», повернуть кошти впродовж 14 днів.

У вихідні до ЛКП «Львівавтодор» від банку надійшло повідомлення про необхідність додаткової перевірки списань коштів за п'ятницю, 23 лютого.

Читайте також: Крадіжка коштів з Леокарт. У Львівавтодорі провели розслідування

Відразу після цього ЛКП «Львівавтодор» розпочало внутрішню перевірку спільно з компанією «Мікроелектроніка». Пізніше отримали перші звернення від пасажирів на Гарячу лінію міста та гарячу лінію ЛеоКарт про некоректне списання коштів за проїзд у громадському транспорті. Окремі випадки звернень підтвердились.

Після перевірки кожної операції у підприємстві підтвердили, що у близько 2% пасажирів, які розрахувались за проїзд банківською карткою у п'ятницю, 23 лютого, справді відбулось «подвоєння транзакцій». До слова, щодня у громадському транспорті відбувається близько 58 тисяч транзакцій.

Читайте також: Чому гроші зараховують на чужу ЛеоКарт. Як правильно поповнити

Вже відомо, що цей збій не пов’язаний з якістю роботи валідатора, часом валідації, маршрутом транспортного засобу, видом транспорту чи видом платіжної системи.

Подвоєння транзакцій підтвердив і головний підрядник «Мікроелектроніка» у своєму листі, в якому офіційно перепросив, визнав свою вину та одразу ж запропонував механізм автоматичного повернення надміру списаних коштів.

Відтак технічний відділ завершує ідентифікацію усіх помилкових транзакцій за цей день, після чого впродовж 14 робочих днів надмірно списані кошти у повному обсязі будуть повернуті пасажирам в автоматичному режимі.

Водночас ЛКП «Львівавтодор» із генеральним підрядником «Мікроелектроніка» вже працюють над  впровадженням додаткового контролю роботи програмного забезпечення для недопущення такої ситуації у майбутньому.  

Система безготівкової оплати у Львові працює у звичному режимі.

Читайте також: ЛеоКарт у Львові. Типи. Повна інструкція з користування

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів