У міськраді запевнили, що у Львові курсують 278 автобусів

10:00 9 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «За якісний транспорт» в інтернет-мережі «Facebook»

У громадській організації «За якісний транспорт» повідомили, що на маршрути вийшли 169 автобусів.

У Львівській міськраді запевнили, що сьогодні, 9 січня, станом на 09.00, у Львові курсували 278 автобусів. У ЛМР також поінформували: «Як повідомили в ЛКП АТП №1, станом на дев’яту годину ранку 9 січня на маршрути виїхали понад 100 автобусів. Випуск продовжується».

Зокрема, за інформацією управління транспорту ЛМР, станом дев’яту годину ранку на маршрути виїхали 47 автобусів АТП-14630, 34 автобуси підприємства «Успіх БМ», 53 автобуси підприємства «Міра і К» та 43 автобуси підприємства «Фіакр». Відтак, загальна кількість автобусів на маршрутах становить 278 машин.

А в АТП №1 розповіли: «Сьогодні станом на 9.00 на маршрути виїхав 101 автобус. Випуск продовжується. Вчора станом на 8.15 були 73 автобуси, станом на 9.30 випуск машин становив 86 автобусів. Наше підприємство працює у програмі «МікроГіс», ця інформація інколи не сприймається програмою СофтСерв, тому дані зі системи он-лайн GPS не завжди відповідають дійсності, інколи у цій системі є збій».

Про це повідомили сьогодні, 9 січня, в прес-службі Львівської міськради. Натомість на сторінці громадської організації «За якісний транспорт в інтернет-мережі «Facebook» розповіли, що, станом на 8:00-8:45, у Львові, згідно з даними GPS, курсували169  автобусів.

dailylviv.com

До теми

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу