У міськраді розповіли, як коригуватимуть ціну на проїзд у громадському транспорті Львова

19:16 12 березня 2021 р.

Сьогодні у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулися публічні обговорення пропозицій перевізників щодо коригування тарифу на проїзд у громадському транспорту. З огляду на карантинні обмеження, у залі були присутні лише приватні і комунальні перевізники, депутати, керівники відповідних структурних підрозділів ЛМР, представники ЗМІ. Натомість мешканці долучилися до обговорення онлайн — через Zoom.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як наголосила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, головуюча на обговореннях, за результатами зустрічі, зважаючи на думку громади і пропозиції перевізників, будуть шукати компромісне рішення.

Під час обговорення приватні і комунальні перевізники доповіли про господарський стан та фінансові результати роботи підприємств за минулий рік. Усі наголошували на збитках через карантинні обмеження та через ріст усіх складових тарифу. Так, через карантинні обмеження суттєво зменшилася, порівняно з 2019 роком, кількість перевезених пасажирів, а також різко зросли усі складові тарифу — паливно-мастильні матеріали, електроенергія, матеріали і запчастини, заробітна плата. Відтак, через відсутність обігових коштів для забезпечення стабільної роботи, виникла критична необхідність перегляду тарифу. Відповідно підприємства провели розрахунки та винесли на обговорення громадськості економічно обґрунтований тариф для автобусних маршрутів та електротранспорту.

За словами Ірина Маруняк, за результатами зустрічі буде підготовлене відповідне рішення виконавчого комітету. Однак, яку вартість проїзду буде

«Сьогодні ми мали можливість послухати позицію перевізників, керівника їхньої профспілки та керівника асоціації перевізників. Також ми слухали і позицію наших мешканців, які частково були в залі, а також мали можливість спілкуватися з нами через онлайн-платформу Zoom.

Під час обговорення ми почули позицію мешканців про їхні фінансові можливості, невелику заробітну платню, матеріальні проблеми через коронавірус. А для нас є дуже важливою позиція мешканців. Тому, сьогоднішнє громадське обговорення дало можливість зробити певні висновки. Так, перевізники хочуть коригувати тариф, хочуть, щоб він був економічно обґрунтованим, але ми повинні зважати на думку людей, які користуються транспортом, які оцінюють і якість надання цих послуг. Тому, зваживши всі аргументи, будемо приймати відповідні рішення: яким має бути тариф, які можливості є у людей, та яким чином забезпечити також стабільну роботу перевізників. Будемо старались знайти баланс.

Після сьогоднішніх обговорень буде підготовлене відповідне рішення виконавчого комітету. Однак перед тим ще будуть проведені відповідні консультації та наради, аби оцінити результати обговорень, які сьогодні відбулись.

Далі це рішення виконавчого комітету буде розміщене на сайті міської ради упродовж 10 днів. Впродовж 10 днів люди зможуть також аналізувати це рішення і давати свої пропозиції. Через 10 днів це рішення буде скероване в Антимонопольний комітет для того, щоб він дав свої висновки. І лише коли будемо мати висновки Антимонопольного комітету, ми можемо цей проект рішення виносити на розгляд виконавчого комітету для коригування тарифу", — зазначила Ірина Маруняк.


dailylviv.com

До теми

23:44 16 вересня 2021 р.

З 1 жовтня електроенергія від постачальника останньої надії подорожчає вдвічі

Тариф на послуги постачальника електроенергії "останньої надії, яким зараз є "Укргідроенерго", у 4 кварталі цього року зросте майже вдвічі - до 1238 грн за МВт-год.

Рубрика: Економіка

23:21 16 вересня 2021 р.

У Львові збудують три індустріальні парки

Мер Львова Андрій Садовий та його перший заступник Андрій Москаленко презентували міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову концепцію розвитку трьох індустріальних парків у місті. Також розповіли про етапи реалізації цих проєктів й інвестиції в них. Відтак міністр висловив свою цілковиту підтримку планів Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу