У листопаді відбудеться економічний форум «Львівщина – фабрика Європи»

22:40 18 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У 16-му Міжнародному економічному форум у Львові візьмуть участь близько 1000 іноземні інвесторів, підприємців, дипломатів і представників міжнародних фондів, бізнес-асоціацій та банків.

Цього року Міжнародний економічний форум у Львові пройде під патронатом Президента України та під гаслом «Львівщина – фабрика Європи». На ньому, як повідомили сьогодні, 18 жовтня, в прес-службі обласної державної адміністрації, варто очікувати також цікавих та захоплюючих дискусій на найактуальнішу тематику сьогодення.

Зокрема, у перший день учасники Міжнародного економічного форуму у Львові говоритимуть про економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом. А наступного дня форум буде поділений на три окремих дискусійних напрямки – агропромисловий розвиток, енергозбереження та транскордонну співпрацю.

Загалом, це 11 тематичних панелей, а також близько 20-ти провідних експертів та Детальніше з програмою форуму можна ознайомитись на сайті http://ief.com.ua/.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу