У липні та серпні поляки відкрили 56 тисяч нових фірм | Новини Львова

У липні та серпні поляки відкрили 56 тисяч нових фірм

09:46 6 вересня 2013 р.

  • 0

"Це рекорд" – повідомляє Польське радіо з поситланням на безкоштовне видання «Mеtro» і пояснює, що цей рекорд є примусовим: у такий спосіб поляки тікають від безробіття. Кількість осіб, які прагнуть зайнятися своїм бізнесом, зростає щомісяця.

-  Годі однак вбачати в цьому раптове магічне збільшення нашої підприємливості,– коментує Ярослав Новротек, голова Центрального осередку економічної інформації.

Економіст переконує, що мотиви поляків зовсім інші, ніж мешканців Західної Європи, які після кількох років праці у фірмі і здобуття досвіду, відкривають свій конкуренційний бізнес. – У Польщі ті, хто ідуть на своє, щоб зреалізувати свої мрії, це виняток. Поляки масово відкривають фірми, бо не мають іншого виходу. На погляд економіста, більшість нових підприємців - це жертви звільнень, особи, які тікають від безробіття.

Упродовж двох років близько 20 відсотків новозаснованих підприємств буде закрита, а чергові 15-20 відсотків припинять свою діяльність – прогнозує Новротек. Єремі Мордасевич з Конфедерації працедавців Lewiatan вбачає користь від цієї ситуації: Навіть, якщо фірма впаде,
підприємець здобуде новий досвід, – переконує експерт.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Чехії та Польщі - найменше безробітних серед країн ЄС

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу