У липні та серпні поляки відкрили 56 тисяч нових фірм

09:46 6 вересня 2013 р.

"Це рекорд" – повідомляє Польське радіо з поситланням на безкоштовне видання «Mеtro» і пояснює, що цей рекорд є примусовим: у такий спосіб поляки тікають від безробіття. Кількість осіб, які прагнуть зайнятися своїм бізнесом, зростає щомісяця.

-  Годі однак вбачати в цьому раптове магічне збільшення нашої підприємливості,– коментує Ярослав Новротек, голова Центрального осередку економічної інформації.

Економіст переконує, що мотиви поляків зовсім інші, ніж мешканців Західної Європи, які після кількох років праці у фірмі і здобуття досвіду, відкривають свій конкуренційний бізнес. – У Польщі ті, хто ідуть на своє, щоб зреалізувати свої мрії, це виняток. Поляки масово відкривають фірми, бо не мають іншого виходу. На погляд економіста, більшість нових підприємців - це жертви звільнень, особи, які тікають від безробіття.

Упродовж двох років близько 20 відсотків новозаснованих підприємств буде закрита, а чергові 15-20 відсотків припинять свою діяльність – прогнозує Новротек. Єремі Мордасевич з Конфедерації працедавців Lewiatan вбачає користь від цієї ситуації: Навіть, якщо фірма впаде,
підприємець здобуде новий досвід, – переконує експерт.

dailylviv.com

До теми

14:50 25 лютого 2021 р.

Львів знову візьме кредит для неефективних комунальних підприємств, якщо дозволить Міністерство фінансів

Депутати погодили участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

Рубрика: Економіка

23:02 24 лютого 2021 р.

У Львові покарали Львівобленерго: підняли орендну плату за землю

Комісія Львівської міської ради прийняла рішення щодо затвердження Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» орендної плати за землю у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу