У липні та серпні поляки відкрили 56 тисяч нових фірм

09:46 6 вересня 2013 р.

  • 0

"Це рекорд" – повідомляє Польське радіо з поситланням на безкоштовне видання «Mеtro» і пояснює, що цей рекорд є примусовим: у такий спосіб поляки тікають від безробіття. Кількість осіб, які прагнуть зайнятися своїм бізнесом, зростає щомісяця.

-  Годі однак вбачати в цьому раптове магічне збільшення нашої підприємливості,– коментує Ярослав Новротек, голова Центрального осередку економічної інформації.

Економіст переконує, що мотиви поляків зовсім інші, ніж мешканців Західної Європи, які після кількох років праці у фірмі і здобуття досвіду, відкривають свій конкуренційний бізнес. – У Польщі ті, хто ідуть на своє, щоб зреалізувати свої мрії, це виняток. Поляки масово відкривають фірми, бо не мають іншого виходу. На погляд економіста, більшість нових підприємців - це жертви звільнень, особи, які тікають від безробіття.

Упродовж двох років близько 20 відсотків новозаснованих підприємств буде закрита, а чергові 15-20 відсотків припинять свою діяльність – прогнозує Новротек. Єремі Мордасевич з Конфедерації працедавців Lewiatan вбачає користь від цієї ситуації: Навіть, якщо фірма впаде,
підприємець здобуде новий досвід, – переконує експерт.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 27 лютого 2020 р.

На Львівщині реалізовують програму підтримки сільгоспвиробників

Тернопільсько-Львівський відділ закупівель акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочав реалізовувати форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).

Рубрика: Економіка

09:15 27 лютого 2020 р.

НБУ послабив гривню на 12 копійок

Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 12 копійок – до 24,649 гривні за долар проти 24,5307 гривні за долар у середу.

Рубрика: Економіка

14:30 25 лютого 2020 р.

Шахти працюватимуть до отримання гірниками іншої роботи, – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив під час всеукраїнської наради працівників вугільної галузі: «Жодна шахта не може бути закрита чи ліквідована, поки люди не отримають нову роботу, безпечну та з гідною оплатою».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу