У Львові звільнили від земельного податку завод збірних конструкцій

17:30 4 квітня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У четвер, 4 квітня, на сесії міськради внесли зміни до її ухвали «Про звільнення у 2019 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Депутати додали до переліку підприємств, які звільнені від земельного податку, державне підприємство міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій». Це державне підприємство виконує програму уряду щодо забезпечення «Укргазвидобування» виробами із залізобетону й виконує державне замовлення міністерства оборони України із відвантаження залізобетонних виробів для будівництва казарм, житлового фонду для розміщення військовослужбовців за контрактом на Яворівському полігоні, а також будує смуги перешкод для військової частини».

«На сьогодні підприємство опинилося у важкому фінансовому стані. Його заборгованість зі сплати земельного податку становить понад 1,2 млн. гривень», – поінформували також на порталі депутатів.

«На засіданні сесії виступив депутат ЛМР Маркіян Лопачак, який повідомив, що відвідав разом із депутатом ЛМР Петром Адамиком «Львівський завод збірних конструкцій», ознайомилися з продукцією, яку тут виготовляють. Відтак, депутати запропонували розглянути можливість співпраці із підприємством у виготовленні і закупівлі виробів, які виготовляють тут, для потреб Львова», – повідомили також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу