У Львові зростуть з 1 травня тарифи на послуги централізованого водопостачання й водовідведення

15:47 8 квітня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, централізоване водопостачання обходитимться з 1 травня в 4,21 грн. за кубометр, а водовідведення – 3,17 (без ПДВ).

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 8 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як інформують у ЛМКП «Львівводоканал», з 1 травня змінюються тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №879 від 26.03.2015 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛМКП «Львівводоканал», вартість послуг з водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів становитиме: на централізоване водопостачання – 4,21 грн за кубометр (без ПДВ); на водовідведення – 3,17 грн за кубометр (без ПДВ).

Перегляд тарифу відбувся внаслідок зростання цін на енергоносії, витрати на які становлять левову частку в загальній структурі тарифу на водоспоживання. Станом на 1 березня вартість цієї складової тарифу на водоспоживання зросла на 22-28% у порівнянні з цінами, які закладалися влітку 2014 року.

«Враховуючи різке зростання курсу долару США, вартості електроенергії за 1 кВтгод, та скрутний фінансовий стан комунального підприємства «Львівводоканал», що склався  внаслідок невідповідності діючих тарифів на послуги з централізоване водопостачання та водовідведення фактичним витратам на виробництво,  підприємству було відкориговано діючі тарифи по вищезазначених статтях витрат, а решта статей тарифів залишилася без змін», – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу