У Львові зростуть з 1 травня тарифи на послуги централізованого водопостачання й водовідведення

15:47 8 квітня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, централізоване водопостачання обходитимться з 1 травня в 4,21 грн. за кубометр, а водовідведення – 3,17 (без ПДВ).

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 8 квітня, «Щоденному Львову»:

«Як інформують у ЛМКП «Львівводоканал», з 1 травня змінюються тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №879 від 26.03.2015 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ЛМКП «Львівводоканал», вартість послуг з водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів становитиме: на централізоване водопостачання – 4,21 грн за кубометр (без ПДВ); на водовідведення – 3,17 грн за кубометр (без ПДВ).

Перегляд тарифу відбувся внаслідок зростання цін на енергоносії, витрати на які становлять левову частку в загальній структурі тарифу на водоспоживання. Станом на 1 березня вартість цієї складової тарифу на водоспоживання зросла на 22-28% у порівнянні з цінами, які закладалися влітку 2014 року.

«Враховуючи різке зростання курсу долару США, вартості електроенергії за 1 кВтгод, та скрутний фінансовий стан комунального підприємства «Львівводоканал», що склався  внаслідок невідповідності діючих тарифів на послуги з централізоване водопостачання та водовідведення фактичним витратам на виробництво,  підприємству було відкориговано діючі тарифи по вищезазначених статтях витрат, а решта статей тарифів залишилася без змін», – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу