У Львові збудують для чотирьохсот ІТ-працівників новий інноваційний офіс

16:50 17 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Споруджувати інноваційний офіс на вулиці Панаса Мирного, 24 розпочнуть у першому кварталі 2016 року.

На місці нежитлового приміщення 1960-х років на вулиці Панаса Мирного, 24 у мікрорайон «Новий Львів», яке придбала в серпні 2014-му група компаній «Адамас», збудують для чотирьохсот ІТ-працівників новий сучасний інноваційний офіс. Початок будівництва заплановано на перший квартал 2016 року.

Генеральний директор ГК «Адамас» Андрій Гаврилів пояснив: «Керуючись висновками експертизи щодо аварійного стану споруди, ми планували реконструкцію будівлі, проте 7 квітня 2015 року відбувся частковий обвал будівлі, як наслідок, руйнації аварійних ділянок конструкції, –Опираючись на висновки експертів, ми прийняли рішення не відновлювати застарілу конструкцію будинку, яка була типовою спорудою радянської епохи. А, підтримуючи європейський напрямок розвитку міста, вирішили збудувати сучасний інноваційний офісний центр для IT-сфери».

Для реалізації цього проекту компанія голосила відкритий архітектурний конкурс. Андрій Гаврилів розповів також:

«Розробка концепції будівництва офісного комплексу на вулиці Панаса Мирного у Львовіі запропонувала усім охочим надати власні концепції для побудови нового сучасного офісного комплексу, який втілить світові тенденції та інноваційні рішення.

На конкурс було подано 17 проектів, серед яких на першому етапі голосування було відібрано 6 кращих.

На другому етапі журі серед них обрали трьох переможців, двоє з яких отримають грошову винагороду, а лідер голосування матиме можливість заключити контракт на виконання комплексних робіт по проектуванню офісного центру. 24 липня об 11:00 у ресторані «Ратуша» на площі Ринок, 1 відбудеться оголошення переможця конкурсу серед трійки призерів (а це проекти компаній: проектне бюро Олександра Савельєва «Майстерня комфорту», «Інститут проектування Комфортбуд» та проект від групи архітекторів з Києва: Віктора Кудіна, Михайла Карнаухова, Ольги Рябової, Надії Бесараб).

Відкритий конкурс залучив архітекторів та групи архітекторів з досвідом створення об’єктів комерційної нерухомості зі всієї України. Конкурсні проекти представлені з таких міст, як Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ, Дніпропетровськ, Харків.

За словами організаторів конкурсу, основними критеріями оцінки проектів були креативність та унікальність ідейної концепції та проектних рішень, використання комерційних неофісних площ, вирішення паркувальних місць для автомобілів, креативність і функціональне рішення використання прилеглого скверу, вартість спорудження об’єкту. До складу конкурсної комісії, яка оцінювала роботи, увійшли провідні архітектори України: Олександр Ярема – віце-президент Національної спілки архітекторів України (Львів); Юліан Чаплінський – головний архітектор м. Львова; Віктор Пецух – головний художник Львова; Ігор Паламарчук – головний архітектор та засновник Palamarchuk studio (Київ); Сергій Бобак – архітектурне бюро Bobak design (Київ); Віктор Романинець – заслужений архітектор України (Львів); Слава Балбек – головний архітектор та засновник 2B.GROUP (Київ); Андрій Гаврилів – генеральний директор групи компаній «Адамас»,  Мар’ян Кардаш – керівник проекту.

Реалізація проекту сучасного офісного центру розпочнеться одразу після закінчення конкурсу та оголошення результатів».

Довідка

Група компаній «Адамас» налічує більше десяти підприємств, що вже понад 20 років успішно працюють у різних сферах економіки: будівництво та управління нерухомістю, роздрібна торгівля і виробництво ювелірних виробів. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ГК «Адамас» є будівництво та управління нерухомістю, надання в оренду об'єктів нерухомості на території Західної України. Група компаній «Адамас» є забудовником житлового комплексу на вул. Демнянська, 26, кінцевий термін готовності якого – вересень 2015 року.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу