У Львові збудували більше житла, аніж торік

11:10 2 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: varianty.lviv.ua

Львівщина – серед лідерів за обсягом прийнятого в експлуатацію житла.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «2019 року на Львівщині прийнято в експлуатацію 632,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла (нове будівництво) – на 48,3% більше, аніж за відповідний період попереднього року. За обсягом прийнятого житла область серед регіонів України посіла друге місце.

«Упродовж січня-червня 2019 року здано в експлуатацію 6725 квартир. Середня площа однієї новозбудованої квартири становила 94,1 квадратних метрів загальної площі», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Більше половини (56,6%) загальної площі житла припадає на одноквартирні будинки, переважно – приватні будинки садибного типу, прийняття яких збільшилось в 1,8 раза й становило 358,0 тисяч квадратних метрів. У будинках з двома та більше квартирами здано в експлуатацію 274,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла – на 22% більше у порівнянні з січнем-червнем 2018 року», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У Львові здано в експлуатацію 260 тисяч квадратних метрів житла (41,1% від загального обсягу) – порівняно зі січнем-червнем 2018 року, на 18% більше. Суттєві обсяги житла прийняті у Пустомитівському (16,3%), Яворівському (8,1%) та Жовківському (5,1%) районах», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:06 9 серпня 2022 р.

В'їзд - 8 євро: на кожному прикордонному ПП у Львівській області зводять майданчики для відстою автомобілів

Електронна черга на пункті пропуску «Краківець» може запрацювати до кінця року. Крім того, на кожному пункті пропуску на території Львівщини зведуть тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

Рубрика: Економіка

12:00 9 серпня 2022 р.

Кожен десятий працівник може мати трудовий договір з нефіксованим робочим часом

Президент підписав закон, яким запроваджено трудовий договір з нефіксованим робочим часом, згідно з яким роботодавець має заплатити щонайменше за 32 години робочого часу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу