У Львові збудували більше житла, аніж торік

11:10 2 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: varianty.lviv.ua

Львівщина – серед лідерів за обсягом прийнятого в експлуатацію житла.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «2019 року на Львівщині прийнято в експлуатацію 632,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла (нове будівництво) – на 48,3% більше, аніж за відповідний період попереднього року. За обсягом прийнятого житла область серед регіонів України посіла друге місце.

«Упродовж січня-червня 2019 року здано в експлуатацію 6725 квартир. Середня площа однієї новозбудованої квартири становила 94,1 квадратних метрів загальної площі», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Більше половини (56,6%) загальної площі житла припадає на одноквартирні будинки, переважно – приватні будинки садибного типу, прийняття яких збільшилось в 1,8 раза й становило 358,0 тисяч квадратних метрів. У будинках з двома та більше квартирами здано в експлуатацію 274,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла – на 22% більше у порівнянні з січнем-червнем 2018 року», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У Львові здано в експлуатацію 260 тисяч квадратних метрів житла (41,1% від загального обсягу) – порівняно зі січнем-червнем 2018 року, на 18% більше. Суттєві обсяги житла прийняті у Пустомитівському (16,3%), Яворівському (8,1%) та Жовківському (5,1%) районах», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:24 19 лютого 2020 р.

В "АТБ" зарплата - 14 000 грн, в "Близенько" - 4 200 грн, - ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу