У Львові збудували більше житла, аніж торік

11:10 2 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: varianty.lviv.ua

Львівщина – серед лідерів за обсягом прийнятого в експлуатацію житла.

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «2019 року на Львівщині прийнято в експлуатацію 632,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла (нове будівництво) – на 48,3% більше, аніж за відповідний період попереднього року. За обсягом прийнятого житла область серед регіонів України посіла друге місце.

«Упродовж січня-червня 2019 року здано в експлуатацію 6725 квартир. Середня площа однієї новозбудованої квартири становила 94,1 квадратних метрів загальної площі», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Більше половини (56,6%) загальної площі житла припадає на одноквартирні будинки, переважно – приватні будинки садибного типу, прийняття яких збільшилось в 1,8 раза й становило 358,0 тисяч квадратних метрів. У будинках з двома та більше квартирами здано в експлуатацію 274,9 тисячі квадратних метрів загальної площі житла – на 22% більше у порівнянні з січнем-червнем 2018 року», – розповіли також в облдержадміністрації.

«У Львові здано в експлуатацію 260 тисяч квадратних метрів житла (41,1% від загального обсягу) – порівняно зі січнем-червнем 2018 року, на 18% більше. Суттєві обсяги житла прийняті у Пустомитівському (16,3%), Яворівському (8,1%) та Жовківському (5,1%) районах», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу