У Львові з аукціону продадуть приміщення в стилі модерн

20:19 1 грудня 2016 р.

Місто продає з аукціону привабливе нежитлове приміщення у центрі Львова – на вулиці Коперника, 12. Аукціон відбудеться 9 грудня. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 5 грудня. Усіх охочих запрошують долучатись до акціону й придбати унікальних 111 квадратних метрів .

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Коротка історична довідка.

У 1907-1908 рр. будівельне підприємство Е. Жиховича звело на цій ділянці за проектом М. Лужецького два будинки зі спільним внутрішнім подвір’ям у стилі ретроспективного модерну. Головний фасад будинку оздобили чотирма витончено змодельованими барельєфами Ю. Белтовського, що символізують пори року. В міжвоєнний період у будинку від вулиці Коперника знаходився магазин електричних товарів.

Пам’ятка відповідає критерію автентичності (зберегла свою форму, планувальну структуру, архітектурний вистрій фасадів) та відображає розвиток архітектури і містобудування Львова періоду стилю модерн.

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу