У Львові з 427 автобусів виїхали на маршрути 163

20:15 7 січня 2017 р.

На одній зі львівських автобусних зупинок

На одній зі львівських автобусних зупинок
Фото: forpost.lviv.ua

Директор підприємства «Міра і К» Микола Шкурган пояснив: «Дизель не витримує такого морозу, тому були проблеми з випуском автобусів на маршрути».

В управлінні транспорту Львівської міської ради повідомили в суботу, 7 січня: «Сьогодні складна ситуація з роботою громадського транспорту, у зв’язку зі сильними морозами. Автобуси з технічних причин сходять з маршрутів, замерзають двері, дизель. Відповідно до плану вихідного дня, на маршрутах мало б працювати 427 автобусів, станом на 13.00 були 163 автобуси. Однак, випуск машин продовжується. Відігріті автобуси виходять на маршрути».

Начальник управління транспорту ЛМР Віктор Щир зазначив: «План по випуску автобусів на сьогодні – 427 машин. Реально на маршрутах працює менше. Перевізники повідомляють, що автобуси сходять з маршрутів через технічні причини – замерзають двері, дизель. Техніка не витримує таких морозів».

Директор підприємства «Міра і К» Микола Шкурган пояснив: «Усі автобуси працюють на дизелі, який витримує температуру до мінус 15°С. Таку гарантію дають нам постачальники дизелю. Температура значно нижча, ніж мінус 15°С, тому працювати важко».

А директор АТП №1 Ярослав Іванець розповів: «Наші машини виїхали по максимуму. Є проблеми з приватними перевізниками, «Богдани» не витримують морозу – посідали акумулятори, позамерзали системи. На території АТП автобуси прогріваємо. До дизелю додали присадку, але вона мало допомогла. Ті автобуси, які з 10.00 на маршрутах, вже двічі заїжджали на вул. Авіаційну, щоб розігрівати систему. Робимо все можливе, щоб транспорт міг працювати».

Тим часом у диспетчерській службі ЛКП «Львівелектротранс» повідомили, що, станом на 10.00, на маршрути виїхали 40 трамваїв із 39-ти запланованих, а також 22 тролейбусів із 30-ти запланованих.

У «Львівелектротранс» також запевнили: «Зараз трамваї курсують краще. Є проблеми з тролейбусами, бо машини замерзають на лінії. Станом на 12.00 випуск було збільшено до 24 машин».

Про це повідомили сьогодні, 7 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

10:16 18 січня 2021 р.

В Україні знизили ціни на газ

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Рубрика: Економіка

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу