У Львові влада дозволила компанії з Кіпру у колишньому пасажі Міколяша зробити магазин і офіси

12:27 16 квітня 2021 р.

Раніше це питання переносили задля уточнення обсягу будівництва та спілкування із мешканцями того мікрорайону, заявила керуюча справами виконкому Львівської міської ради Наталія Алєксєєва.

«У нас була зустріч із мешканцями, ми ще раз довели їм до відома про те, який обсяг будівництва буде здійснюватися. Мешканці не заперечують щодо того обсягу. Ми спеціально переносили питання, аби уточнити всі питання», - зазначила Наталія Алєксєєва.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні виконавчого комітету прийняли низку рішень у сфері містобудування. Так, члени виконкому підтримали 8 проектів рішень. Також 2 питання було виключено під час формування порядку денного.

Зокрема, прийняли рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

-  на нове будівництво КНП «5-а міська клінічна лікарня м. Львова» зовнішнього ліфта до будівлі поліклінічного відділення № 1 на вул. Генерала Т. Чупринки, 43 у м. Львові.

- на реконструкцію КРУЗТ «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» приміщень КРУЗТ «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» на вул. Пасічній, 39 у м. Львові.

- на нове будівництво ЛКП «Львівавтодор» шляхопроводу тунельного типу під залізничними коліями станції Клепарів у районі хрестовини стрілочного переводу № 133 у м. Львові.

- на реставрацію ДП «Албіс Компані» ТзОВ «Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед» (Республіка Кіпр) нежитлових приміщень (під індексом 21-1, 21-2, 21-10) для реалізації інвестиційного проекту з відтворенням фрагменту втраченої будівлі пасажу «Міколяша» на вул. М. Коперника, 1 (пам’ятки архітектури, охоронний № 4649-Лв) з пристосуванням під магазини непродовольчих товарів та офісні приміщення у м. Львові. 

- на реконструкцію ТзОВ «АТБ-Маркет» нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів на вул. Б. Хмельницького, 212 у м. Львові.

- на нове будівництво гр. Стахів Л. З. багатоповерхового житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих на ділянці споруд на вул. Повітряній, 82 у м. Львові (прийняте із правками щодо облаштування забудовником підземного контейнерного майданчика для збору ТПВ, а також реставрації дитячого майданчика).

Виконком ЛМР також затвердив зміни до свого рішення від 15.09.2017 № 841 (воно прийняте із правками в частині облаштування забудовником підземного контейнерного майданчика для збору ТПВ та об’єктів соціальної інфраструктури) і скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Коцюбинського, 7 від 28.10.2015 №196.

Перенесли розгляд двох проектів рішень:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Герулею М. В. закладу громадського харчування на просп. В. Чорновола, 101 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Діканєвою М. В. та Діканєвим А. М. з добудовою і надбудовою багатоквартирного житлового будинку на вул. Круп’ярській, 25 у м. Львові.

Про відновлення пасажу Міколяша у Львові говорять уже понад 10 років, пише Zaxid.net.  Історично у критому проході між вул. Коперника та вул. Вороного були магазини, ресторани та аптеку відомого чеського підприємця Петра Міколяша.

Виконком міської ради на засіданні 16 квітня погодив містобудівні умови і обмеження компанії «Албіс Компані» на відтворення лише фрагменту пасажу Міколяша. Йдеться про будівництво 3-поверхового будинку на місці руїн у внутрішньому подвір'ї на вул. Коперника, 1. Будинок мають відбудувати по периметру руїн, а його зовнішній вигляд буде максимально відтворювати історичну будівлю, яка колись тут існувала. Згідно з містобудівними умовами і обмеженнями, висота будинку не має перевищувати 18 метрів. За задумом інвесторів, у цьому будинку відкриють магазини, кафе та офіси.

За даними YouControl, дочірня компанія «Албіс Компані» ТзОВ «Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед» належить подружжю відомих львівських рестораторів Андрію та Лесі Іоновим. Вони є власниками мережі закладів Veronica Family, у яку входять кав’ярні «Вероніка», «Кондитерська аптека Іонових Під золотою зіркою», ресторани «Чорний кіт», «Амадеус».

 

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу