У Львові відкриють перший в Україні інноваційний «StartUp Market»

16:45 9 листопада 2018 р.

Фото до новини


Фото: lp.edu.ua

15 листопада о 14:00 у «Tech StartUp School» на вулиці Колесси розпочнеться відкриття першого в Україні інноваційного «StartUp Market».

«StartUp Market» на базі «Tech StartUp School» покликаний стати ефективною платформою для комунікації стартапів і корпоративного бізнесу, його учасниками будуть усі новатори, які бажають показати свої розробки. Мета «StartUp Market»– об’єднання і презентації найцікавіших і найактуальніших проектів та їх прототипів, а також, надання авторам більшої популярності та кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Різноманіття розробок українських новаторів викликають захоплення, кількість стартапів зростає високими темпами навіть без інвестицій у маркетинг та просування проектів, саме тому створюється ця платформа. На цьому відкритті будуть нові команди стартап-проектів, які отримають можливість представити свої прототипи на платформі «StartUp Market».

«Tech StartUp School» збирає не лише розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки і представників великого інвестиційного бізнесу, але й шанувальників інноваційних проектів, які слідкують за новинками у галузі. Також будуть експерти у різних галузях, які допоможуть новаторам удосконалювати свої розробки та прототипи. «StartUp Market» дозволить оперативно встановлювати партнерські зв'язки між стартап-проектами та корпоративним бізнесом.

«Організатори відкриття «StartUp Market – «Tech StartUp School» та Національний університет «Львівська політехніка». Про це повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі Львівської міськради

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини