У Львові відкриють міжнародну агропромислову виставку

12:28 16 листопада 2016 р.

Упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» вітчизняну експозицію представлятимуть понад 50 компаній. Ще близько 30 компаній репрезентуватимуть польську частину виставки.

У прес-службі обласної державної адміністрації повідомили в середу, 16 листопада, що завтра у Львові стартує міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». За словами директора департаменту агропромисловго розвитку ЛОДА Наталії Хмиз, упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» вітчизняну експозицію представлятимуть понад 50 компаній. Ще близько 30 компаній репрезентуватимуть польську частину виставки.

Наталія Хмиз також розповіла: «На єдиному аграрному майданчику міжнародної агропромислової виставки зокрема, відбудеться конференція у рамках польсько-української співпраці «Інвестиції: стабільні передумови конкурентного розвитку аграрної економіки». Також учасники заходу говоритимуть про інвестиційну привабливість аграрного сектору Львівщини та самоорганізованість і подолання проблем особистих селянських господарств, а також презентуватимуть українські та польські агропідприємства».

За словами Наталії Хмиз, географічна карта українських учасників охоплює Львівську, Київську, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Харківську, Миколаївську, Одеську, Кіровоградську області. А польську експозицію представлятимуть такі компанії, як «Adraf», «Agrola», «Firma Agro-Line», «Agronas», «Altro», «Art Wet», «BIN», «Bury Maszyny Rolnicze», «Defro», «Gospodarstwo Jachymek», «Jotafan», «Fabryka Wag Kalisto», «Metalerg», «Smart Nanotechnologies», «Staltech», «Swimer», «TerraExim – Agroimpex» та інші. Сфера їх діяльності охоплює агротехніку, ветеринарію, насіння, технології для тваринництва та широкий асортимент сільськогосподарського обладнання.

З програмою заходу можна ознайомитись, скориставшись посиланням http://www.galexpo.com.ua/images/vustavku/agro/2016/program16.pdf. Реєстрація участі у заході – за посиланням https://goo.gl/forms/8osBazWsAVvrSQYB2.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини