У Львові відкрили перший «зелений» офісний комплекс

16:20 10 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Науковій з’явилися три нові зарядні станції для електромобілів.

Як повідомили сьогодні, 10 жовтня, в прес-службі міськради, на вулиці Науковій, 7д у Львові відкрився новий офісний комплекс із підземним паркінгом, обладнаний сучасними енергозберігаючими технологіями. Загальна площа цієї будівлі – 18 800 квадратних метрів. А її корисна площа – близько 14 000 квадратних метрів.

Згідно з попередньою оцінкою за системою «BREEAM In-Use International», офісний комплекс бізнес-парку «Оптіма Плаза» відповідає вимогам рівня «Very Good» та наразі проходить офіційну сертифікацію. А в розробці проекту офісного центру брали участь ктївсбке архітектурне бюро «Архіматика» та компанія «DTZ», спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру, а також надали рекомендації щодо оптимізації його структури і плану.

Замовила це будівництво девелоперська компанія «Оптіма Плаза» публічного акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут побутової радіоелектронної апаратури», голова спостережної ради Віталій Ломакович якого зазначив: «Серед безумовних переваг офісного комплексу: наявність системи автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, сучасних систем цифрового телефонного зв’язку, системи клімат-контролю та сонцезахисту робочих місць, контролю доступу, функція «консьєрж-сервіс», крита велопарковка та цілодобова охорона. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі «Sport Life», мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони розташовані  три зарядні станції для електромобілів».

А менеджер проекту, заступник директора київської фірми «Термобуд» Віталій Парфенюк розповів: «Цей офісний комплекс зведений за вимогами так званого «зеленого» будівництва, тому він споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. На даху будівлі розташовані сонячні колектори та чілер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду і охолоджують приміщення в теплу пору року. Тому можемо запевнити, що працювати тут буде комфортно в будь-яку пору року. При цьому рахунки за спожиту тепло- та електроенергію будуть мінімальними».

Натомість директор департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості в компанії «DTZ» в Україні Левон Папоян повідломив: «Об'єкт тільки-но введений в експлуатацію, однак більш ніж 60% корисної площі вже здано в оренду. Серед масштабних угод слід відзначити нещодавній договір оренди на 3000 квадратних метрів, підписаний IT-компанією Intellias за підтримки компанії «DTZ» в Україні. Це свідчить про те, що продумана концепція створює попит на проект ще до введення його в експлуатацію». 

dailylviv.com

До теми

21:44 26 листопада 2020 р.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата,- депутат

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу