У Львові відкрили ще один трамвайний маршрут

13:40 17 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У четвер, 17 листопада, у Львові відкрили нову трамвайну лінію, яка з'єднала центр міста з мікрорайоном Сихів.

Інтервал руху на маршруті №8 «Площа Соборна – кінотеатр імені Довженка» становитиме п’ять-шість хвилин. А курсуватимуть  на ньому10 трамваїв, у тому числі нові «Електрони».

Це перша трамвайна лінія, побудована в місті за останні 30 років. Очікується, що нею будуть користуватися 48 тисяч жителів міста.

Комунальне підприємство «Львівавтодор» анонсувало, що запровадить сучасну автоматизовану систему оплати проїзду (АСОП) цим маршрутом, яка передбачає закупівлю, встановлення й експлуатацію необхідного апаратного та програмного забезпечення, а також електронних карток. ЄБРР надає кредит у розмірі 10 мільйонів євро на створення цієї системи.

Під час будівництва нової трамвайної лінії ЄБРР тбули виявлено і вирішено проблемні питання, пов'язані з необхідністю реконструкції каналізаційного колектора під проспектом Червоної Калини і моста на вулиці Хуторівка, які створювали значні «вузькі місця». Для усунення цих проблем ЄБРР надав додатковий кредит у розмірі шість мільйонів євро.

Про це повідомили сьогодні, 17 листопада, в інтернет-виданні «LB.ua».

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу