У Львові відкрили представництво міжнародної торгової палати

19:24 18 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Голову облдержадміністрації Олега Синютку нагородили за його особистий внесок у розвиток міжнародного бізнесу і національного підприємництва почесною відзнакою Українського національного комітету міжнародної торгової палати – «Золотою Скіфською Пектораллю».

Як повідомили сьогодні, 18 жовтня, в прес-службі обласної державної адміністрації, у вівторок у Львові відкрили регіональне представництво міжнародної торгової палати «ICC Ukraine» та представили його керівника Марію Бей. Участь в урочистій церемонії взяв перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський, який, підписуючи угоду про співпрацю між «ICC Ukraine» та Львівською ОДА, зазначив: «Відкриття на Львівщині регіонального представництва міжнародної торгової палати ICC є вкрай важливими, оскільки наша область є лідером в Україні в галузі залучення інвестицій. Ми ставимо собі за мету ще більше інтегрувати національне виробництво та налагодити торгові контакти з партнерами з-за кордону».

Крім того, за словами першого заступника голови ЛОДА, однією із стратегічних цілей розвитку Львівщини є створення конкурентноспроможної економіки. Ростислав Замлинський також вважає: «Впевнений, що завдяки активності регіонального представництва «ІСС Ukraine» ми зможемо досягнути реальних і конкретних кроків у цьому напрямку». 

Під час відкриття регіонального представництва міжнародної торгової палати презентували програму її діяльності та обговорили питання щодо підвищення ефективності спільної роботи органів влади, громадських організацій, профільних асоціацій та підприємців у напрямку популяризації продукції вітчизняних виробників за кордоном. Крім того, голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютку нагородили за його особистий внесок у розвиток міжнародного бізнесу і національного підприємництва почесною відзнакою Українського національного комітету міжнародної торгової палати – «Золотою Скіфською Пектораллю».

Міжнародна торгова палата, ICC, штаб-квартира якої – в Парижі, є  впливовою всесвітньою організацією, створеною для розробки сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення транскордонного бізнесу. Вона представлена у 127 країнах світу та має 93 національних комітетів. Український національний комітет міжнародної торгової палати («ICC Ukraine») уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

dailylviv.com

До теми

17:25 28 листопада 2020 р.

Amazon скерує $ 500 млн на виплату бонусів співробітникам за роботу в святковий період

Найбільший у світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. виплатить спеціальні бонуси співробітникам, що безпосередньо взаємодіють з клієнтами, за роботу в найбільш активний передріздвяний період.

Рубрика: Економіка

14:50 28 листопада 2020 р.

Польща братиме на роботу медсестер і лікарів на спрощених умовах. Без страхування на 30 тисяч євро

У чорну п'ятницю ввечері польський сейм прийняв поправку до закону про медичний персонал. Медсестер, акушерок, фельдшерів і лікарів з країн, що не належать до Європейського Союзу, братимуть у Польщі на роботу на спрощених умовах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу