У Львові відкрили перший в Україні регуляторний хаб

15:15 15 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У четвер, 15 грудня, у Львівській ОДА підписали меморандум про перший в Україні хаб із регуляторної політики.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували, що участь у цій знаковій події взяла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, а також пояснили, що регуляторний хаб – це спільна ініціатива програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» та школи управління Українського католицького Університету за підтримки Львівської облдержадміністрації та Комітету підприємців Львівщини». В облдержадміністрації також зазначили, що, на думку експертів, у результаті створення регуляторного хабу представники громади отримають прозорішу, стійкішу до корупційних викликів, а також ефективнішу систему місцевого самоврядування.

Завдання хабу полягає в аналізі проектів та вже існуючих місцевих регуляторних актів включно з розрахунками М-тесту, розробці на основі кращого існуючого досвіду регуляцій з питань, які є найбільш пріоритетними й болючими для підприємців та громад, щоб згодом поширити нові напрацювання на інші регіони країни – пояснили також в облдержадміністрації. – Крім того, ініціатива має також посилити управлінський потенціал регіону, залучаючи молодих спеціалістів (студентів і випускників Українського католицького університету та інших вищих навчальних закладів Львівщини) до роботи в хабі. Зокрема, уже зараз його експерти розпочали роботу за такими напрямками: регулювання розміщення літніх майданчиків та паркування, проведення інвентаризації майна об’єднаних територіальних громад та розподіл коштів бюджету розвитку між селами – членами ОТГ».

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу