У Львові відбувається конференція керівників Nestle країн Європи

17:12 26 вересня 2013 р.

26 вересня у Львові розпочала роботу конференція керівників Nestle країн Європи. Про це інформує прес-служба ЛОР.

На конференцію прибули віце-президент Nestle S.A., голова Nestle в Європі Лоран Фрекс, керівники компаній Nestle Європи, керівники стратегічних бізнесів Nestle, які представлені на ринках Європи (кава, дитяче харчування, кондитерські вироби, кулінарія тощо), керівництво Nestle в Україні. Загалом в конференції бере участь понад 100 учасників.

Під час конференції учасники обговорять плани та завдання, пов'язані із розвитком ринків країн Європи, перспективи діяльності Nestlе в Європі та перспективи розвитку українського ринку. Окрему увагу буде акцентовано на працевлаштуванні молоді, зокрема, на прикладі роботи об'єднаного бізнес-сервіс-центру Nestle Europe у Львові, на якому за два роки створено більше 500 робочих місць, переважно для молоді, випускників вищих навчальних закладів.
Подібна конференція Nestle вперше відбувається на теренах України та загалом на території країн Східної Європи. Попередня конференція відбувалась у місті Берліні (Німеччина).

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу