У Львові відбудеться ярмарок вакансій для людей з особливими потребами

15:18 21 листопада 2016 р.

Відвідувачі центру зайнятості матимуть 29 листопада змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками працедавців, ознайомитися з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, які є на ринку праці, а також з послугами Державної служби зайнятості.

У прес-службі обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, що наступного вівторка, 29 листопада, у Львівському центрі зайнятості на вулиці Княгині Ольги, 122 відбудеться ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. Участь у ньому візьмуть представники підприємств та організацій, які пропонують вакансії за різними професіями та спеціальностями, – ТзОВ «Фуджікура», «Ен Сі Інжиніринг Україна», ТзОВ «ЛС-Транс», ПАТ «Холдингова компанія «Еко Дім», філія ТЗОВ «Нестле Україна», «Нестле Бізнес Сервіс в Європі» , ЛКП «Цитадель-центр», ТзОВ «Мізол» та  ВП «Галременерго». Відтак, відвідувачі ярмарку матимуть змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками працедавців, ознайомитися з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, які є на ринку праці, а також з послугами Державної служби зайнятості.

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу