У Львові відбудеться XVI Міжнародний економічний форум

12:29 1 листопада 2016 р.

3-4 листопада на Львівському економічному форумі обговорять питання енергоефективності у житловому секторі.

Уже цього тижня – у четвер та п’ятницю, 3-4 листопада, у Львів прийматиме XVI Міжнародний економічний форум. На два дні до Львова приїдуть провідні закордонні та вітчизняні експерти, щоб поділитись досвідом та обмінятись баченням подальшого розвитку української та світової економіки.

Окрему увагу також приділять й енергоефективним проектам та їх реалізації у житловому, муніципальному та виробничому секторах. Цим питанням 4 листопада буде присвячена окрема панель роботи Форуму.

Зокрема, дискусія розпочнеться із обговорення можливостей фінансування проектів з енергоефективності. Про ключові ініціативи та інструменти для реалізації сталої енергетичної політики учасникам розкажуть представники Мінрегіонбуду України та Державного фонду регіонального розвитку, ключовий експерт програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» («СomDep») Максим Верещак, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях і заступник директора проекту «GIZ» «Енергоефективність в громадах» Іма Хренова-Шимкіна. Їх доповіді стосуватимуться концепції розвитку житлово-комунального господарства України та доступних джерел фінансування з боку держави та міжнародних донорів. Також розглянуть й дорожню карту підтримки енергетичної політики на регіональному рівні.

Другою частиною цієї тематичної панелі стане енергоефективне управління муніципальними та житловими будівлями. Про ефективні моделі говоритимуть національний експерт ЄС «Угода мерів-Схід» в Україні Оксана Кисіль, заступник виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Мар'яна Приступа, директор «ДТЕК ЕСКО» Роман Федорченко, голова правління «RENESCO» Ерік Берман, представник норвезької компанії «ENSI», експерти проекту ЮНІДО (Відень, Австрія), Міжнародної Фінансової Корпорації («IFC») та інші.

Спікери розкажуть про ключові умови для переходу міст на європейський рівень енергоефективності, моделі управління енергетичної політики на муніципальному рівні, успішний досвід модернізації житлових будівель у Східній Європі. Говоритимуть й про місцеві та державні програми підтримки енергоефективності житлового фонду, а також практичні кроки для скорочення витрат на енергоефективні заходи.

Експерти ділитимуться своїм практичним досвідом з підготовки енергетичних проектів, впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні. Впродовж двох днів 16-й Міжнародний економічний форум у Львові відвідає близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Про це повідомили сьогодні, 1 листопада, на Урядовому порталі. Детальна програма заходу доступна за посиланням http://ief.com.ua/

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини