У Львові відбудеться XVI Міжнародний економічний форум

12:29 1 листопада 2016 р.

3-4 листопада на Львівському економічному форумі обговорять питання енергоефективності у житловому секторі.

Уже цього тижня – у четвер та п’ятницю, 3-4 листопада, у Львів прийматиме XVI Міжнародний економічний форум. На два дні до Львова приїдуть провідні закордонні та вітчизняні експерти, щоб поділитись досвідом та обмінятись баченням подальшого розвитку української та світової економіки.

Окрему увагу також приділять й енергоефективним проектам та їх реалізації у житловому, муніципальному та виробничому секторах. Цим питанням 4 листопада буде присвячена окрема панель роботи Форуму.

Зокрема, дискусія розпочнеться із обговорення можливостей фінансування проектів з енергоефективності. Про ключові ініціативи та інструменти для реалізації сталої енергетичної політики учасникам розкажуть представники Мінрегіонбуду України та Державного фонду регіонального розвитку, ключовий експерт програми ЄС «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» («СomDep») Максим Верещак, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях і заступник директора проекту «GIZ» «Енергоефективність в громадах» Іма Хренова-Шимкіна. Їх доповіді стосуватимуться концепції розвитку житлово-комунального господарства України та доступних джерел фінансування з боку держави та міжнародних донорів. Також розглянуть й дорожню карту підтримки енергетичної політики на регіональному рівні.

Другою частиною цієї тематичної панелі стане енергоефективне управління муніципальними та житловими будівлями. Про ефективні моделі говоритимуть національний експерт ЄС «Угода мерів-Схід» в Україні Оксана Кисіль, заступник виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Мар'яна Приступа, директор «ДТЕК ЕСКО» Роман Федорченко, голова правління «RENESCO» Ерік Берман, представник норвезької компанії «ENSI», експерти проекту ЮНІДО (Відень, Австрія), Міжнародної Фінансової Корпорації («IFC») та інші.

Спікери розкажуть про ключові умови для переходу міст на європейський рівень енергоефективності, моделі управління енергетичної політики на муніципальному рівні, успішний досвід модернізації житлових будівель у Східній Європі. Говоритимуть й про місцеві та державні програми підтримки енергоефективності житлового фонду, а також практичні кроки для скорочення витрат на енергоефективні заходи.

Експерти ділитимуться своїм практичним досвідом з підготовки енергетичних проектів, впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні. Впродовж двох днів 16-й Міжнародний економічний форум у Львові відвідає близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Про це повідомили сьогодні, 1 листопада, на Урядовому порталі. Детальна програма заходу доступна за посиланням http://ief.com.ua/

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу