У Львові від сплати оренди за землю звільнили п'ять релігійних та дві соціальні організації. Перелік

17:21 28 березня 2024 р.

Фото до новини

Сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу про звільнення у 2024 році від сплати орендної плати за користування земельними ділянками.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com. Йдеться про релігійні організації та організації, які надають освітні послуги і соціальну допомогу з реабілітації.

Ці організації, зокрема, в умовах воєнного працюють над створенням всебічних можливостей для допомоги найменш соціально захищеним людям, надають послуги дітям та молоді з важкими особливостями розвитку.

«Таку практику звільнення від орендної плати Львівська міська рада має вже багато років поспіль. Адже це ті організації, які постійно працюють над різними релігійними, соціальними та освітніми проєктами, які скеровані на максимально якісну і всебічну допомогу нашим мешканцям», - наголошує керівник департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Перелік релігійних організацій та організацій, що надають освітні послуги, соціальну допомогу з реабілітації, які звільняються у 2024 році від сплати орендної плати за землю:

1. Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Святого Духа у Галицькому районі м. Львова – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Коперника, 36.

2. Релігійна організація "Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Зіслання Святого Духа у Галицькому районі м. Львова" – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Зеленій, 106.

3. Курія Львівської Архиєпархії Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Є. Озаркевича, 4.

4. Місія "Центр студентського капеланства" Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на розі вул. Конотопської - вул. Природної.

5. Релігійна організація "Монастир Згромадження Оріоністів" Української греко-католицької Церкви – від плати за землю при встановленні земельного сервітуту на земельну ділянку на вул. В. Липинського.

6. Благодійна установа "Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на просп. Червоної Калини, 86-А.

7. Львівська міська громадська організація "Спільнота взаємодопомоги "Оселя" – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Галицькій, 12-А у м. Винники.

До речі, повного списку всіх звільнених від сплати орендної плати - за землю чи за нерухомість - на сайті Львівської міської ради станом на 28 березня немає.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів