У Львові трамвай з'єднає два віддалені мікрорайони

19:50 8 липня 2020 р.

Цей маршрут протяжністю понад 10 км проляже від Сихова до Топольної.

Сьогодні, 8 липня, на одному з інтернет-порталів була опублікована стаття під назвою «Трамвай на Сихів: міф чи реальність?». ЛКП «Львівелектротранс» повідомляє, що подана інформація не є коректною та не відповідає дійсності.

«У ЗМІ поширилась інформація про те, що ЛКП «Львівелектротранс» назвав «чутками» запланований проект реконструкції вул. Замарстинівська до вул. Мазепи, з прокладанням трамвайної колії, що дозволить об'єднати два густозаселені мікрорайони міста — Сихів та Топольну.

Функцію замовника на проектування та проведення будівельних робіт по цьому проекту покладено на ЛКП «Львівавтодор», відтак, коментуючи цю тему, представник ЛКП «Львівелектротранс» мав на увазі, що ЛКП «Львівелектротранс» не займається цим проектом, його реалізовуватиме інше комунальне підприємство — ЛКП «Львівавтодор», яке вже приступило до проектних та інших підготовчих робіт.

Працівники ЛКП «Львівелектротранс» можуть бути залучені до проекту вже на стадії виконання робіт, а саме під час прокладання колії та будівництва контактної мережі. Замовником всіх робіт щодо проекту є ЛКП «Львівавтодор», і вони володіють інформацією про початок його реалізації.

Тому, насправді трамвайному маршруту, який з'єднає Сихів та Топольну, бути! Перепрошуємо за непорозуміння", — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

У Львові дозволили користуватися громадським транспортом пільговикам, але просять їх їздити лише впродовж 5 годин.

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу