У Львові трамвай з'єднає два віддалені мікрорайони

19:50 8 липня 2020 р.

Фото Новини

Цей маршрут протяжністю понад 10 км проляже від Сихова до Топольної.

Сьогодні, 8 липня, на одному з інтернет-порталів була опублікована стаття під назвою «Трамвай на Сихів: міф чи реальність?». ЛКП «Львівелектротранс» повідомляє, що подана інформація не є коректною та не відповідає дійсності.

«У ЗМІ поширилась інформація про те, що ЛКП «Львівелектротранс» назвав «чутками» запланований проект реконструкції вул. Замарстинівська до вул. Мазепи, з прокладанням трамвайної колії, що дозволить об'єднати два густозаселені мікрорайони міста — Сихів та Топольну.

Функцію замовника на проектування та проведення будівельних робіт по цьому проекту покладено на ЛКП «Львівавтодор», відтак, коментуючи цю тему, представник ЛКП «Львівелектротранс» мав на увазі, що ЛКП «Львівелектротранс» не займається цим проектом, його реалізовуватиме інше комунальне підприємство — ЛКП «Львівавтодор», яке вже приступило до проектних та інших підготовчих робіт.

Працівники ЛКП «Львівелектротранс» можуть бути залучені до проекту вже на стадії виконання робіт, а саме під час прокладання колії та будівництва контактної мережі. Замовником всіх робіт щодо проекту є ЛКП «Львівавтодор», і вони володіють інформацією про початок його реалізації.

Тому, насправді трамвайному маршруту, який з'єднає Сихів та Топольну, бути! Перепрошуємо за непорозуміння", — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

У Львові дозволили користуватися громадським транспортом пільговикам, але просять їх їздити лише впродовж 5 годин.

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу