У Львові стартував міжнародний економічний форум

12:52 3 листопада 2016 р.

Участь у відкритті форуму взяв перший віце-прем'єр і міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Як повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі обласної державної адміністрації, в четвер у Львові стартував дводенний 16-й Міжнародний економічний форум, який цьогоріч відбуватиметься під патронатом Президента України. Участь у його відкритті взяли перший віце-прем'єр і міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голови Львівських облради та облдержадміністрації – відповідно, Олександр Ганущин, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, Олег Синютка наголосив у вітальному слові до гостей форуму, що в перетворенні країни ключова роль має бути відведена саме Львівщині, бо це, за його словами, «західна столиця, це культурна столиця, бо це місток між ЄС і всією Україною, бо це регіон, який прийняв для себе амбітний план стати «фабрикою Європи».

Голова облдержадміністрації також розповів про інвестиційний клімат та основних інвесторів, котрі вкладають кошти для розширення бізнесу і створення нових робочих місць на Львівщині. За його словами, за останній рік знаковими стали відкриття на Львівщині двох заводів компанії «Фуджікура», де працюватимуть більше трьох тисяч чоловік, закладено камінь під будівництво заводу «Нексанс», де уже в другому кварталі наступного року буде випускатись продукція автомобілебудування для всесвітньо відомих брендів «Ауді» і «Фольксваген», а сьогодні за участі Президента України відкриють підприємство «Бадер-Україна», яке працюватиме для «БМВ», і де отримуватимуть стабільну зарплату у понад вісім тисяч гривень 1700 українців.

На звершення Олег Синютка підкреслив, що Львівщина має всі передумови та стане «фабрикою Європи», відтак закликав: «Шановні бізнесмени, сьогодні ви маєте унікальний шанс бути уже не першими, але усе ж одними з перших у цій справі. Не упустіть свій шанс: якщо ви не про інвестуєте сьогодні у Львівщину, то завтра не дорахуєтесь прибутків».

Упродовж двох днів, 3-4 листопада, Форум відвідають близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків. Детальніше ознайомитись із програмою заходу, а також переглянути онлайн-трансляцію можна на сайті «ief.com.ua».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини