У Львові стартував експортний форум

11:40 1 березня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівський експортний форум триватиме у Палаці Потоцьких до 2 березня.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в четвер: «Сьогодні, 1 березня, у Палаці Потоцьких стартував Львівський експортний форум. Участь у офіційному відкритті взяла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України й торговий представник України Наталія Микольська та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка».

Зокрема, Наталія Микольська зазначила: «Експорт становить 50% українського ВВП, це є драйвер економіки, драйвер росту України попри те, що багато говоримо про інвестиції, усі розуміють, що самі інвестиції основним драйвером росту не можуть бути, оскільки ідуть в експортно- орієнтовані галузі. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман одним з топ пріоритетів у 2018 році поставив державну підтримку експорту. За минулий рік ми показали, що ні уряду не байдуже до того, що робиться з еспортом і бізнес готовий підтримувати урядові ініціативи.

Урядовець також запевнила: «Українські експортери повинні стати національними героями у нашій країні. Бути експортером – це мегаскладно, плюс – це люди, які забезпечують валютну виручку в країні. Ми очікуємо активності з боку експортерів, тобто чітких пропозицій, але розраховуємо, що у нас з’являться також сильні позиції промислових асоціацій».

Натомість голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив: «Найбільше тішить, що на Львівщині структура експортної продукції відрізняється від загальноукраїнської. Якщо на першому місці у загальноукраїнській структурі експорту – це недорогоцінні метали, потім товари рослинного походження, тобто сировина, то у нас це електротехнічні вироби, друге місце – промислові товари, а третє – це товари і вироби з деревини. Я тішусь, що ми маємо можливість продемонструвати на рівні України збільшення доданої вартості, тут на території і зовсім іншу структуру експорту. Наш бізнес є достатньо динамічний, міністерство економіки, уряд України сьогодні робить позитивні речі і я тішусь, що експортна стратегія України і її моделювання на регіональному рівні зачепило Львівську область».

«У межах форуму відбудуться панелі. Зокрема, перша із них – «Експортна стратегія Львівщини – віхи для руху сучасного бізнесу. Інноваційна українська продукція як передумова ефективного експорту». Під час форуму експерти обміняються думками щодо Міжнародних проектів як інструментів просування українського експорту. Львівський експортний форум триватиме до 2 березня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу