У Львові стартувала міжнародна агровиставка

14:00 17 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» експонуватимуть свою продукці близько 100 українських та польських компаній.

У прес-службі обласної державної адміністрації.повідомили в четвер, 17 листопада, що сьогодні у Львові стартувала Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Відтак, упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» українську та польську аргопродукцію та техніку представлятимуть понад 100 компаній.

На єдиному аграрному майданчику Міжнародної агропромислової виставки також відбудеться конференція у рамках польсько-української співпраці «Інвестиції: стабільні передумови конкурентного розвитку аграрної економіки». Учасники заходу говоритимуть і про інвестиційну привабливість аграрного сектору Львівщини та самоорганізованість і подолання проблем особистих селянських господарств, а також презентуватимуть українські та польські агропідприємства.

Географічна карта українських учасників охоплює Львівську, Київську, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Харківську, Миколаївську, Одеську, Кіровоградську області. А польську експозицію представлятимуть такі компанії, як «Adraf», «Agrola», «Firma Agro-Line», «Agronas», «Altro», «Art Wet», «BIN», «Bury Maszyny Rolnicze», «Defro», «Gospodarstwo Jachymek», «Jotafan», «Fabryka Wag Kalisto», «Metalerg», «Smart Nanotechnologies», «Staltech», «Swimer», «TerraExim – Agroimpex» та інші. Сфера їх діяльності охоплює агротехніку, ветеринарію, насіння, технології для тваринництва та широкий асортимент сільськогосподарського обладнання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини