У Львові стартувала міжнародна агровиставка

14:00 17 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» експонуватимуть свою продукці близько 100 українських та польських компаній.

У прес-службі обласної державної адміністрації.повідомили в четвер, 17 листопада, що сьогодні у Львові стартувала Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Відтак, упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-Експо» українську та польську аргопродукцію та техніку представлятимуть понад 100 компаній.

На єдиному аграрному майданчику Міжнародної агропромислової виставки також відбудеться конференція у рамках польсько-української співпраці «Інвестиції: стабільні передумови конкурентного розвитку аграрної економіки». Учасники заходу говоритимуть і про інвестиційну привабливість аграрного сектору Львівщини та самоорганізованість і подолання проблем особистих селянських господарств, а також презентуватимуть українські та польські агропідприємства.

Географічна карта українських учасників охоплює Львівську, Київську, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Харківську, Миколаївську, Одеську, Кіровоградську області. А польську експозицію представлятимуть такі компанії, як «Adraf», «Agrola», «Firma Agro-Line», «Agronas», «Altro», «Art Wet», «BIN», «Bury Maszyny Rolnicze», «Defro», «Gospodarstwo Jachymek», «Jotafan», «Fabryka Wag Kalisto», «Metalerg», «Smart Nanotechnologies», «Staltech», «Swimer», «TerraExim – Agroimpex» та інші. Сфера їх діяльності охоплює агротехніку, ветеринарію, насіння, технології для тваринництва та широкий асортимент сільськогосподарського обладнання.

dailylviv.com

До теми

20:10 2 серпня 2021 р.

4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Рубрика: Економіка

12:50 2 серпня 2021 р.

Кожну громаду Київ зобов'язує мати свій Діснейленд

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу