У Львові самовільно встановили 88 відкритих літніх майданчиків

13:23 4 червня 2015 р.


Фото: Володимир Дубас / gazeta.lviv.ua

За рішенням суду, примусовий демонтаж незаконно встановлених літніх майданчиків здійснюватиметься районною адміністрацією.

КП «Адміністративно-технічне управління» стежить, аби відкриті літні майданчики функціонували у Львові виключно на законних підставах. Зокрема, встановлювалися згідно із затвердженим паспортом та відповідали погодженому у цьому паспорті проекту, а також мали договір оренди конструктивних елементів благоустрою.

Крім того, літні майданчики мають мати належний зовнішній вигляд, повинні бути чисто прибраними та оснащеними урнами для сміття. Однак, не всі підприємці дотримуються правових норм у своїй діяльності.

Працівник сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» виявив встановлення відкритих літніх майданчиків без належних дозвільних документів на вулиці Курбаса та ініціював сьогодні, 4 червня, проведення спільного обстеження з представником Галицької районної адміністрації. Після здійснення цієї перевірки із оформленням акту обстеження, порушникам будуть скеровані вимоги здійснити добровільний демонтаж самовільно встановлених ВЛМ.

У разі невиконання цих вимог, будуть оформлені протоколи про адмінправопорушення, які скеровуватимуться на розгляд адмінкомісій при районних адміністраціях. Паралельно Галицька районна адміністрація може подавати документи до суду, аби вирішити питання у судовому порядку.

За рішенням суду, примусовий демонтаж незаконно встановлених літніх майданчиків здійснюватиметься районною адміністрацією. Начальник сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова розповіла:

«Протягом квітня-травня 2015 року ми виявили 88 самовільно встановлених відкритих літніх майданчиків. Усі порушники отримали вимоги демонтувати самовільно встановлені ВЛМ. Підприємці, які не виконали вимог та не усунули порушення, притягнені до адмінвідповідальності. В результаті, нами оформлено 29 адмінпротоколів, які скеровані на розгляд адмінкомісій за місцем проживання порушника».

Про це повідомили сьогодні, 4 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу