У Львові розповіли про злочинну групу, яка на території підприємств будує житлові квартали

20:51 14 вересня 2020 р.

У місті діє злочинна група у складі працівників Львівської міськради, архітекторів, інженерів та правоохоронців, які підробляють документи і виганяють підприємців на вулицю. Цими маніпуляціями вони займаються на території колишнього заводу фрезерних верстатів на вулиці Зеленій, 149.

У таких протизаконних діях звинуватив владу Михайло Мартиняк, директор підприємства "Резон", член Народного Рух України.   

- Моє підприємство, яке я очолюю 20 років і на якому працює 50 людей, зіштовхнулося із рейдерством, - сказав Михайло Мартиняк на засіданні «Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021» у Львівському пресклубі. - До нас приходять слідчі і розповідають фантастичні речі, ніби на нашій території розташовані якісь приміщення, які нам не належать. І найгірше, що вони при цьому показують неправдиві документи, завірені в установах міської влади. Я хочу, щоб люди знали: у Львові діє угруповання, де задіяні чиновники міськради, архітектури, поліції, які виготовляють фіктивні документи. Найгірше, що ця ситуація стає типовою для Львова. На сьогодні від нахабних рейдерських атак потерпають й інші підприємства. Під загрозою опинитися на вулиці без робочих місць перебувають щонайменше 800 працівників у Львові. 

На переконання Михайла Мартиняка, влада свідомо вбиває малий і середній бізнес, адже на місці підприємств хоче звести житлові квартали і наповнити свої кишені, а не міський бюджет.

- Виробнича галузь є основою економіки, адже вона створює продукт, але у Львові вирішили, що місто має жити за рахунок послуг і «наливайок». Я з повагою ставлюся до туристичної сфери, проте ми бачили, що із нею сталося у період карантину. Робити її пріоритетною, натомість наступати на горло підприємцям, - це не просто нерозуміння того, як має у місті працювати економіка. Це - злочин, - наголосив  Михайло Мартиняк. 

Підприємець заявив, що не розуміє, чому Львів завозить вживане медичне обладнання і ліжка для лікарень з Німеччини, у той час, коли у нашому місті  є підприємство, яке спеціалізується на виготовленні таких виробів. Або навіщо закуповувати в Білорусі застарілі автобуси на дизельному пальному, якщо ми виготовляємо власні електробуси: 

- Ось так мер і його команда на ділі підтримують «своїх», - з гіркотою констатував Михайло Мартиняк.

Він також зауважив, що такі сумні львівські реалії відлякують європейських інвесторів, а якраз інвестиції, вкладені у підприємства, а не кредити, якими міська влада латає бюджетні дірки, врятували б економічну ситуацію.

- У мене є бізнес-партнери і друзі в Європі, з якими співпрацюю віддавна, і вони би хотіли інвестувати у Львів. Але – бояться, бо не мають жодних гарантій, що не стануть жертвами махінацій з боку влади. І я їх розумію, - наголосив Михайло Мартиняк. 

Підприємець сподівається, що обласна державна адміністрація і обласна прокуратура скажуть своє вагоме слово на захист шести підприємств з вулиці Зеленої, 149 від рейдерів. 

- Кілька підприємств з вулиці Зеленої неодноразово апелювали і до обласної прокуратури з приводу махінацій довкола наших законних територій і гальмування порушених поліцією кримінальних проваджень щодо рейдерів, - розповів Михайло Мартиняк "Щоденному Львову". - У прокуратурі обіцяли покарати винуватців, але поки що все закінчувалося лише запевненнями. Маємо надію, що з приходом нового керівника прокуратури буде відновлена законність і підприємства одержать належний захист від рейдерів. 

Нагадаємо, Вголос раніше повідомляв про те, що “частину території заводу фрезерних верстатів на вул. Зеленій Садовий (протягнувши це питання на сесії ЛМР) просто віддав дружині свого однопартійця під житлову забудову”.

Украдено у львів’ян: місто недоотримало пів мільярда грн від продажу земельних ділянок.

Засідання у Львівському пресклубі 14 вересня 2020 року.
Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

21:43 20 вересня 2020 р.

Укрзалізниця з 21 вересня відновить продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця, у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.

Рубрика: Економіка

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу