У Львові розповіли про злочинну групу, яка на території підприємств будує житлові квартали

20:51 14 вересня 2020 р.

У місті діє злочинна група у складі працівників Львівської міськради, архітекторів, інженерів та правоохоронців, які підробляють документи і виганяють підприємців на вулицю. Цими маніпуляціями вони займаються на території колишнього заводу фрезерних верстатів на вулиці Зеленій, 149.

У таких протизаконних діях звинуватив владу Михайло Мартиняк, директор підприємства "Резон", член Народного Рух України.   

- Моє підприємство, яке я очолюю 20 років і на якому працює 50 людей, зіштовхнулося із рейдерством, - сказав Михайло Мартиняк на засіданні «Як створення ОТГ і коронавірусний карантин вплинуть на формування бюджетів 2021» у Львівському пресклубі. - До нас приходять слідчі і розповідають фантастичні речі, ніби на нашій території розташовані якісь приміщення, які нам не належать. І найгірше, що вони при цьому показують неправдиві документи, завірені в установах міської влади. Я хочу, щоб люди знали: у Львові діє угруповання, де задіяні чиновники міськради, архітектури, поліції, які виготовляють фіктивні документи. Найгірше, що ця ситуація стає типовою для Львова. На сьогодні від нахабних рейдерських атак потерпають й інші підприємства. Під загрозою опинитися на вулиці без робочих місць перебувають щонайменше 800 працівників у Львові. 

На переконання Михайла Мартиняка, влада свідомо вбиває малий і середній бізнес, адже на місці підприємств хоче звести житлові квартали і наповнити свої кишені, а не міський бюджет.

- Виробнича галузь є основою економіки, адже вона створює продукт, але у Львові вирішили, що місто має жити за рахунок послуг і «наливайок». Я з повагою ставлюся до туристичної сфери, проте ми бачили, що із нею сталося у період карантину. Робити її пріоритетною, натомість наступати на горло підприємцям, - це не просто нерозуміння того, як має у місті працювати економіка. Це - злочин, - наголосив  Михайло Мартиняк. 

Підприємець заявив, що не розуміє, чому Львів завозить вживане медичне обладнання і ліжка для лікарень з Німеччини, у той час, коли у нашому місті  є підприємство, яке спеціалізується на виготовленні таких виробів. Або навіщо закуповувати в Білорусі застарілі автобуси на дизельному пальному, якщо ми виготовляємо власні електробуси: 

- Ось так мер і його команда на ділі підтримують «своїх», - з гіркотою констатував Михайло Мартиняк.

Він також зауважив, що такі сумні львівські реалії відлякують європейських інвесторів, а якраз інвестиції, вкладені у підприємства, а не кредити, якими міська влада латає бюджетні дірки, врятували б економічну ситуацію.

- У мене є бізнес-партнери і друзі в Європі, з якими співпрацюю віддавна, і вони би хотіли інвестувати у Львів. Але – бояться, бо не мають жодних гарантій, що не стануть жертвами махінацій з боку влади. І я їх розумію, - наголосив Михайло Мартиняк. 

Підприємець сподівається, що обласна державна адміністрація і обласна прокуратура скажуть своє вагоме слово на захист шести підприємств з вулиці Зеленої, 149 від рейдерів. 

- Кілька підприємств з вулиці Зеленої неодноразово апелювали і до обласної прокуратури з приводу махінацій довкола наших законних територій і гальмування порушених поліцією кримінальних проваджень щодо рейдерів, - розповів Михайло Мартиняк "Щоденному Львову". - У прокуратурі обіцяли покарати винуватців, але поки що все закінчувалося лише запевненнями. Маємо надію, що з приходом нового керівника прокуратури буде відновлена законність і підприємства одержать належний захист від рейдерів. 

Нагадаємо, Вголос раніше повідомляв про те, що “частину території заводу фрезерних верстатів на вул. Зеленій Садовий (протягнувши це питання на сесії ЛМР) просто віддав дружині свого однопартійця під житлову забудову”.

Украдено у львів’ян: місто недоотримало пів мільярда грн від продажу земельних ділянок.

Засідання у Львівському пресклубі 14 вересня 2020 року.
Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

10:24 27 липня 2021 р.

Славське заплатить киянину Сергію Конюшку 349 тис грн за свято, яке буде 22 серпня

Славська селищна рада віддасть 349 тис. грн приватному підприємцю Сергієві Конюшку за організацію спортивно-розважального свята. На торгах він позмагався із секретарем власної спортивної федерації Тетяною Потапчук.

Рубрика: Економіка

12:49 26 липня 2021 р.

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

Розпочався другий відбір проєктів у межах програми «Велика реставрація». Відтак, Львівська область запропонувала чотири об’єкти. Йдеться про пам’ятки, які перебувають у комунальній власності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу