У Львові розпочався міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

15:38 21 жовтня 2015 р.


Фото: visitkherson.gov.ua

22-23 жовтня на вулиці Мельника, 18 проведуть конкурс професійних кухарів «Просто. Їжа без пафосу».

«З 21 до 23 жовтня у Палаці спорту «Україна» на вулиці Мельника, 18, відбувається Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який вже традиційно проходить в середині осені і гостинно приймає зацікавлених фахівців сфери гостинності та туризму практично з усіх регіонів України та з-за кордону», – повідомили сьогодні, 21 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Львівський форум охоплює одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрію спорту та розваг.  Основна мета цьогорічного форуму – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Дуже приємно, що ми розуміємо важливість створення нових робочих місць. Індустрія туризму дала Львову більше 30 тисяч робочих місць за останні роки. Десять відсотків грошей в світі – це індустрія туризму, на превеликий жаль, в Україні, я думаю, це 0,1%. 

Маємо дуже великий потенціал – це можливість, щоб наші українці лишались вдома і мали хорошу роботу, а не шукали її десь за кордоном. Тому гармонійний розвиток людини та індустрія туризму надзвичайно важливі і ще дуже важливо, щоб світ бачив наші міста, щоб ми, українці, знали один одного, щоб ми пізнавали один одного, адже пізнаємо себе - пізнаємо інших».

Вперше на цьогорічному форумі представляють свої туристичні продукти Рівненська та Херсонська області України. Постійний учасник та партнер Форуму – Івано-Франківщина представить нові туристичні маршрути, заклади розміщення та харчування в своїх регіонах.

Загалом у Форумі беруть участь понад 107 підприємств, фірм та організацій з 7 країн світу та 17 областей України. Андрій Садовий наголосив:

«Насправді на виставках у світі заробляють дуже великі кошти і це можливості для Львова тому, що приїжджають мудрі люди на виставки, конференції, семінари. Мені важливо, щоб до Львова приїжджали нобелівські лауреати, щоб приїжджали кращі люди світу. Це спілкування живе.

Інтернет, соціальні мережі ніколи не дадуть можливості отримати добрі контакти, а коли є особисте спілкування – це можливо. І тому коли до Львова приїжджають люди, привозять гроші, привозять свої пропозиції - ми це цінуємо тому, що це нові робочі місця, а у Львові це дуже важливо. 

Незабаром Львів матиме унікальні можливості по кількості авіасполучень. Зараз входить оператор «Атласджет» і я прекрасно розуміючи, що державна політика буде більш ліберальною і відкрите небо запрацює в Україні. Впевнений, що ми матимемо унікальні можливості по кількості авіасполучень зі Львова у різні міста світу». 

Туристичні продукти та інфраструктурні об`єкти, оздоровчий, пригодницький та екологічний туризм, професійне технологічне обладнання для готелів та ресторанів, текстиль та уніформа, інформаційно-комунікаційні технології, розважальне обладнання для індустрії гостинності та розваг, товари та обладнання для спорту, подорожей та дозвілля, громадські організації, асоціації та об’єднання в сфері туризму та гостинності – все це в цьогорічній тематиці XVІ Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО-2015», IX Спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес» та VIІI Спеціалізованої виставки 2Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля», які проводить ПрАТ «Гал-ЕКСПО» за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Департаменту міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА, Львівського Туристичного Альянсу, Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, Української Асоціації  Активного та Екологічного Туризму,  Асоціації Аквапарків України та Академії Готельних Інвесторів.

Родзинкою виставки стане VІ Конкурс професійних кухарів «Просто. Їжа без пафосу», де 22-23 жовтня учасники будуть змагатися за звання найкращого кухаря. Переможці конкурсу отримають спеціальні відзнаки, подарунки та можливість участі у майстер-класах Західної Шеф Групи.

Також протягом трьох днів відбуватиметься презентація мультифункціонального приладу за участю бренд-шефа Богдана Венгера. На виставці також крім насиченої бізнес-програми широко представлено нові колекції: текстилю та білизни; оснащення та меблі для готелів та ресторанів; комп’ютерні та телекомунікаційні технології для готелів та ресторанів, а також для індустрії розваг; продукти харчування; санітарно-гігієнічне обладнання та побутова хімія; світлодіодне обладнання тощо.

Львів побачить продукцію провідних виробників та імпортерів обладнання для розважальних центрів та комплексів відпочинку. Організатори додають: «Вся ця синергія подій відбудеться 21-23 жовтня 2015 р. у Палаці спорту «Україна» в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності-2015. 

На три дні Палац спорту перетвориться на основне місце зустрічей в Західній Україні  для іноземних та українських компаній, які продиктують моду на відпочинок та розваги вже на майбутній сезон».

dailylviv.com

До теми

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу