У Львові протестували проти подорожчання проїзду

14:15 27 січня 2019 р.


Фото: varta1.com.ua

У неділю, 27 січня, у Львові відбулася акція протесту проти подорожчання проїзду в маршрутних автобусах.

Про це повідомили в неділю, 27 січня, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «На площу Ринок вийшли кількадесят львів’ян із плакатами. Окільки акцію було організовано вчора ввечері, на жаль, багато людей не знали і не прийшли, однак ця акція лише перша і є попереджувальною».

«Люди хочуть почути аудит перевезень від міської ради щодо підняття вартості до 7 гривень. Протест показав, що жителі Львова проти необгрунтованого підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, необлікованого руху готівки з перевезень і відсутності якості самого перевезення», – поінформували також на порталі оперативних новин.

«Із 1 лютого вартість проїзду у маршрутках Львова сягатиме семи гривень. При цьому пенсіонерам надається безкоштовний проїзд у маршрутках», – нагадали на порталі оперативних новин.

Протестувальники пояснили: «Ми прийшли показати, що львів’яни проти, що львів’яни не погоджуються з необгрунтовано економічно підняттям ціни на проїзд. Підвищення ціни можливе лише у разі підняття якості перевезень і обгрунтації ціни. Має бути диференціація квитків, на тиждень чи на рік, для пенсіонерів окремі квиточки, але це все має бути обліковано. Перевізники зараз неконтрольовані, гроші ми платимо, але ніхто не знає скільки вони пасажирів перевезли. Ми організували цюакцію, щоб зібрати людей, які могли б висловити свій протест. Якість перевезення взагалі на нулі. П’ять гривень це завелика плата, а підвищувати до семи взагалі немає причин».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу