У Львові проходить міжнародний семінар з питань реформування оборонно-промислового комплексу

13:00 1 червня 2016 р.


Фото: Вадим Бакай

У семінарі в Національній академії сухопутних військ беруть участь делегація Міжнародного секретаріату НАТО, представники підприємств «Укроборонпрому», Міноборони й Генштабу Збройних Сил України.

«Сьогодні, 1 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався триденний міжнародний семінар з питань реформування оборонно-промислового комплексу та взаємодії з органами виконавчої влади», – повідомив у середу «Щоденному Львову» підполковник Вадим Бакай з регіонального медіа-центр міністерства оборони України, який також розповіли подробиці:

«У заході беруть участь члени делегації Міжнародного секретаріату НАТО, представники підприємств «Укроборонпрому», міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної академії сухопутних військ та органів місцевої влади. Заступник генерального директора «Укроборонпрому» зі зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак пояснив, що семінар з трансформації оборонної промисловості, який організовано спільно з «Укроборонпромом», міністерством оборони України за сприяння керівництва Національної академії сухопутних військ, стане дієвим поштовхом для початку цього процесу в державі.

Денис Гурак також зазначив: «Ми сподіваємося, що рівень представництва іноземних країн та компаній з Європи та Америки на сьогоднішньому форумі, призведе до правильного, якісного та дієвого поштовху до трансформації оборонної промисловості, а саме – реформування ОПК, яке є нагальною потребою сьогодення». 

Своєю чергою, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський запевнив: «Для Львівщини цей захід є надзвичайно важливим, оскільки ми відчуваємо, що наша область є не лише місцем підприємницької діяльності, проведення різних наукових та творчих дискусій, а центром ділової активності України та загалом Європи. Так, минулого тижня ми проводили потужні заходи із аграрного бізнесу, буквально вчора – з деревообробки, а сьогодні вже – військово-промисловий комплекс. Це означає, що у нас є дуже добрий потенціал, та те, що визначені нами пріоритети є правильними».

Натомість начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зауважив: «Виконання завдання міністра оборони України щодо проведення на базі Академії цього семінару є важливим та відповідальним. Адже для участі у цьому форумі залучено як вітчизняних військових підприємців, так й іноземних представників. Це чудова нагода обмінятися досвідом, що буде рушієм до розвитку оборонного комплексу як в плані створення нових видів озброєння та військової техніки, так і модернізації існуючих зразків».

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу