У Львові пройде ярмарок вакансій для людей з особливими потребами

11:20 23 листопада 2016 р.

Представники підприємств та організацій запропонують шукачам праці вакансії за різними професіями та спеціальностями.

Наступного вівторка, 29 листопада, у Львівському міському центрі зайнятості на вулиці Княгині Ольги, 122 відбудеться ярмарок вакансій для людей з інвалідністю, у якому візьмуть участь представники підприємств та організацій, які запропонують шукачам праці вакансії за різними професіями та спеціальностями. Про це повідомили Львівської міськради, де також поінформували, що учасники ярмарку зможуть пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також – із переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці Львова, та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.

Перелік підприємств, які братимуть участь у заході: ТзОВ «Фуджікура»; «Ен Сі Інжиніринг Україна»; ТзОВ «ЛС-Транс»; ПАТ «Холдингова Компанія Еко Дім»; філія ТЗОВ «Нестле Україна» («Nestle Business Service Europe»); ЛКП «Цитадель-центр»; ТЗОВ «Інткрколл Сервізес»; ТзОВ «Мізол»; ВП «Галременерго»; ПАТ «Ідея Банк»; ТзОВ «Біскотті»; ТзОВ «ЛАТП 14631»; ТЗОВ «ЦВГ Україна»; приватні підприємства «Беладонна» й «Вітражі Львова» та приватний підприємець Н.О. Вельможна. Довідки – за телефонними номерами 245-79-94 та 244-59-91.

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу