У Львові пройде ІІІ «Ukraine Business Marathon»

12:15 7 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/ubmcenter

16 та 17 березня у Львові триватиме ІІІ «Ukraine Business Marathon» – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у цій сфері та вдосконалити власну справу.

Про це повідомили в четвер, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цьогоріч кількість спікерів «Ukraine Business Marathon»збільшено – впродовж двох днів 24 топові експерти ділитимуться власним досвідом та розбиратимуть найактуальніші питання сучасного бізнесу за шістьма напрямами (продукт, «PR», бізнес-процеси, психологія, маркетинг та команда. Окрім потрібних знань та сертифікату про участь в «UBM», учасники матимуть змогу здобути нові знайомства, контакти, ділових партнерів».

dailylviv.com

До теми

16:04 25 вересня 2020 р.

Борги Львова розписані на 20 років: їх віддаватимуть навіть ті львів'яни, які не народилися

Борги міста за кредитами розписані аж до 2041 року і віддавати їх доведеться навіть тим львів’янам, котрі ще не народились. А вже з наступного року ми маємо виплатити кредиторам 1 млрд 200 млн грн.

Рубрика: Економіка

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу