У Львові продовжені обмеження продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв та пива

14:54 30 грудня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Депутати ЛМР не підтримали подання Антимонопольного комітету.

«Львівська міська рада не підтримала подання Антимонопольного комітету скасувати рішення про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями та пивом на території Львова», – повідомили сьогодні, 30 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич пояснила: «Відповідний проект був підготований та винесений на розгляд сесії ЛМР, відповідно до подання Антимонопольного комітету. У 2011 році Львівська міська рада прийняла рішення про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на території Львова, зокрема обмеження торгівлі слабоалкогольними напоями у малих архітектурних формах. Відповідно, Антимонопольний комітет України звернувся з поданням та просить скасувати це рішення як таке, що прийняте поза межами відповідних повноважень».

Відтак, депутати ЛМР не підтримали відповідний проект ухвали щодо скасування обмеження продажу у Львові алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

dailylviv.com

До теми

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

11:02 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині частіше реєструють нерухомість

Цього місяця у Центрах надання адміністративних послуг, які розташовані у малих громадах, значно зріс попит на послугу реєстрація нерухомості.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу