У Львові продаватимуть на аукціоні нежитлові приміщення на вулиці Коновальця, 88

13:22 27 квітня 2015 р.


Фото: wikimedia.org

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, на сесії ЛМР прийнято позитивне рішення щодо приватизації способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вулиці Коновальця, 88.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 квітня, «Щоденному Львову»:

«На сесії Львівської міської ради, яка відбулась 23 квітня 2015 року, було прийнято позитивне рішення щодо приватизації способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вулиці Коновальця, 88. Прийняття цього рішення про приватизацію нежитлових приміщень дає можливість управлінню комунальної власності розпочати процедуру підготовки об’єкта до приватизації способом аукціону.

Це нежитлові приміщення першого поверху та мезоніну, загальною площею 125,9 квадратних метрів.  Приміщення, що виставляються на аукціон, розташовані у дуже красивому будинку, який був збудований ще у 1904-1905 роках (архітектор Михайло Макович). Про дату та деталі проведення цього аукціону повідомимо додатково».

dailylviv.com

До теми

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу