У Львові презентували Службу супроводу експортера

13:00 7 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 7 серпня, у Львівській ОДА відбулася презентація Служби супроводу експортера.

Про це повідомили у вівторок, 7 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. А директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів розповів під час презентації: «Створення такої Служби зумовлене не лише збільшенням кількості експортерів, яких на Львівщині вже понад тисячу, але й необхідністю нарощення експортних операцій. Економіка Львівщини є експортноорієнтованою. Адже 40% по валовому регіональному продукту складає експорт.

Роман Филипів запевнив: «Упродовж останніх років ми спостерігаємо позитивну тенденцію щодо нарощення експортних операцій. Зокрема, у 2016 році приріст експорту склав понад 4%, у 2017 році – понад 24%, за результатами п’яти місяців 2018 року цей показник становить плюс 24, 6%. Основними торгівельними партнерами експортерів Львівщини є підприємства з Європейського Союзу. Це Польща, Німеччина, Чехія, Данія». З однієї сторони ми маємо 1088 експортерів, з іншої сторони – 35 тисяч суб’єктів господарювання, які щомісячно звітують по єдиному соціальному внеску, то по суті тисяча це кожне 35 підприємство і ми повинні розуміти, що і кількісні і якісні показники по експорту потрібно збільшувати».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА також зазначив: «Служба підтримки експорту стала продовженням роботи департаменту у напрямку сприяння діяльності експортерів області. Ще раніше на початку року у Львівській ОДА створили сектор з просування експорту. Відтак, серед напрямків роботи цих інституцій – торговельнім місії, промоція, спеціалізація по країнах, пошук контрагентів, школа експортера, супровід експортерів».

Роман Филипів додав: «Служба підтримки експортера є наслідуванням тої моделі, яку ми запровадили ще у 2016 році, пов’язаної із службою інвестора та супроводом інвестиційних проектів. Сьогодні і сектор з просування експорту, і центр з просування експорту займаються по суті тим, що допомагають суб’єктам господарювання у налагодження нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і барєрів. Зокрема сьогодні на супроводі в Львівській ОДА перебуває 45 субєктів господарювання-експортерів, які звернулися із різноманітними питаннями».

dailylviv.com

До теми

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу