У Львові презентували програму супроводу інвестора

13:45 24 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 24 липня, у Львівській ОДА презентували програмний продукт зі супроводу інвестиційних проектів.

Про це повідомили у вівторок, 24 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. А директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів розповів під час презентації програми супроводу інвестора: «Створення програмного продукту зумовлене трьома чинниками: приростом іноземних внутрішніх інвестицій на території області, дією системи супроводу інвестиційних проектів та забезпечення комфортного середовища для інвестора, а також необхідності удосконалення системи супроводу із застосуванням сучасних інформаційних технологій.   Цей інструмент, як загалом і система супроводу інвестиційних проектів, є безпрецедентною в Україні».

Роман Филипів також зазначив: «Ніхто так не опікується суб’єктами господарювання, які вирішили тут нарощувати свої виробничі потужності. Це конкретна робота, яка розпочинається на етапі відбору чи пропонування земельної ділянки і продовжується аж до введення об’єкта в експлуатацію».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА також зауважив: «Один із сервісів, які має даний ІТ-продукт, є розділ «Контрагенти». Цей сервіс дозволяє нам занести в базу даних усіх суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти на території Львівської області. Клікнувши на будь якого суб’єкта господарювання ми отримуємо інформацію про основні його реквізити: назва підприємства, місце розташування, контактні дані керівника та відповідальної особи з якою ми постійно контактуємо. Суб’єкт господарювання реалізує певні інвестиційні проекти, їх може бути декілька і всі вони занесені в базу даних».

Роман Филипів також наголосив: «Нова програма містить не лише опис проекту, а й детальну дорожню карту його реалізації. Спочатку ми працюємо над тим, аби запропонувати відповідну земельну ділянку або об’єкт нерухомості. Далі, як правило, питання стосується розроблення містобудівної документації, детального плану території, громадських слухань, затвердження цього плану».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА також розповів: «Потім мова йде про розроблення землевпорядної документації з відповідними процесами, розроблення робочого проекту, затвердження, експертиза, отримання дозволу на початок будівельних робіт, будівництво підприємства. І ось так по кожному інвестиційному проекту є сформована дорожня карта з чіткими дедлайнами. Ми погодили так, що на території Львівської області ті чи інші дозволи чи погодження мають надаватися в мінімально затверджені законодавством терміни. Таким чином кожен інвестиційний проект має свою дорожню карту, чіткі дедлайни і ми можемо відстежувати яким чином він реалізується».

dailylviv.com

До теми

23:59 24 червня 2021 р.

Будівництво 7 багатоповерхівок на території спортцентрів та озеленених територій: завтра виконком прийме рішення

На засідання виконавчого комітету Львівської міськради завтра, 25 червня, винесли питання містобудівних умов та обмежень для семи будинків на місці торгового центру «Україна» поблизу однойменного стадіону. В усіх проєктах рішень мова йде про будівельні плани компанії депутата міськради від «Європейської солідарності» Олексія Різника «Актив-Комплект».

Рубрика: Економіка

22:08 24 червня 2021 р.

Чотири галузі Львівщини мають найбільший потенціал для інвестицій зі Швейцарії

Сьогодні, 24 червня, до Львова завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдова Клод Вільд. З нагоди візиту пан Посол зустрівся з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким.

Рубрика: Економіка

11:16 24 червня 2021 р.

На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу