У Львові презентували новий формат для бізнесу – «Lviv Networking Event»

16:54 17 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Упродовж кількох хвилин знайомилися, ділилися досвідом тощо, а потім, за дзвінком, змінювали стіл для комунікацією з іншими бізнесменами.

Учора, 16 липня, у готелі «Дністер» відбувся перший захід нового для Львова формату – «Lviv Networking Event». Це захід, який складається з кількох комунікативних ігор і призначений для пошуку партнерів та клієнтів бізнесу. Автори та організатори проекту – Клуб Ділових Людей.

У межах заходу вперше відбувався «Speed Business Networking» – формат, аналогічний до «швидких побачень», але призначений для зав’язування знайомств між підприємцями. За ідеєю організаторів, учасники займали місця за столами по шість-вісім людей. 

Упродовж кількох хвилин знайомилися, ділилися досвідом тощо. А потім, за дзвінком, змінювали стіл для комунікацією з іншими бізнесменами. 

Після знайомства учасники мали змогу задовольнити власні запити за допомогою «Networking Game». За її правилами учасникам роздають спеціальні форми з блоками «Мої запити» і табличками «Хто допоміг мені» та «Кому допоміг я».

Завдання учасників – максимально заповнити форму та знайти якомога більше корисних контактів. Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк пояснив правила: «Насмілитися знайти допомогу в інших підприємців – це добре. Втім, допомагати іншим – набагато приємніше. Але найкраще – коли співпраця взаємовигідна. Тож всі співпадіння взаємокорисних контактів нараховується максимальна кількість балів». 

Коли всі знайомства відбулися та учасники дізналися максимально багато про можливості та потреби колег – прийшов час для приватних зустрічей, які організовує команда Клубу для учасників, які завчасно подають запити для пошуку партнерів, підрядників та клієнтів. На перший «Lviv Networking Event» зареєструвалися 73 підприємці.

За їхніми відгуками – захід вдався і всі з нетерпінням чекають наступної можливості такої масової бізнес-комунікації. Учасниця заходу Марія Пучніна поділилася враженнями: «Такі зустрічі дуже корисні для налагодження ділових контактів. Це цікавий формат, адже в одному місці ми можемо знайти контакти, які знадобляться в майбутньому. Для підприємців дуже важливий час. А тут за кілька годин ми можемо познайомитися з величезною кількістю потрібних людей і зрозуміти, чим вони можуть бути корисні нам та ми їм».

Наступний захід такого формату організатори  планують у вересні. Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу