У Львові повертають на маршрути відновлені трамваї й тролейбуси

11:00 27 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

До кінця року тролейбусне депо повинно отримати п`ять нових тролейбусів, виготовлених СП «Електронтранс».

Як повідомили сьогодні, 27 жовтня, в прес-службі ЛМР, у «Львівелектротрансі» стартувала програма капітально-відновлювальних ремонтів рухомого складу. А першим на маршрут повернувся трамвай «Tatra KT4SU» №1053, який був виготовлений ще у 1984 році.

Після капітально-відновлювального ремонту він отримав світлодіодне освітлення салону, кондиціонер кабіни водія, цифровий світлодіодний маршрутовказівник. А його кузов був оздоблений сучасними алюмокомпозитними матеріалами. Цей вагон має також тоновані панорамні вікна.

Відновили у Львові після тривалого простою й перший капітально відновлений тролейбус «Skoda 14Tr» № 512 1988 року виготовлення. Капітально-відновлювальний ремонт у трамвайному депо та вагонно-ремонтних майстернях проходять також трамваї «Tatra KT4SU» №1030 і №1100.

Порівняно із першим капітально відремонтованим трамваєм, вони матимуть більш досконаліший дизайн кабіни та хвостової частини. За рахунок нової конструкції пульта керування робоче місце водія стане зручнішим та ергономічнішим. Планується, що капітально відновлені трамваї «Tatra KT4SU» курсуватимуть поряд із новими трамваями «Електрон» на трамвайній лінії на Сихів.

Начальник трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс» Роман Василишин розповів: «На цих трамваях ми відпрацьовуємо технологію капітально-відновлювального ремонту. До розробки технології капітального ремонту ми залучаємо кваліфікованих інженерів, в тому числі нам багато допомагають фахівці СП «Електронтранс». Надалі ми плануємо змінювати не лише зовнішній вигляд трамваїв, але і їх «начинку», оскільки існуюча реостатно-контакторна система керування електроприводом є не надто надійна, окрім того трамваї споживають дуже багато електроенергії. Тому ми плануємо в майбутньому встановлювати сучасні тиристорно-імпульсні або транзисторні системи керування електроприводом, які є більш надійні та енергоощадні».

У тролейбусному депо капітально-відновлювальний ремонт проходять також два тролейбуси «Skoda 14Tr» №541 і №552. Виготовлені вони у 1989 році і практично повністю вичерпали свій ресурс.

За рахунок капітально-відновлювального ремонту їх термін експлуатації планується продовжити іще на 10 років. Як і перший капітально-відновлений тролейбус, вони отримують панорамні вікна, обшивку із алюмокомпозитних матеріалів та електронні маршрутовказівкники цифрового типу.

Окрім того, вони матимуть енергоощадне світлодіодне освітлення салонів. Також до кінця року тролейбусне депо повинно отримати п`ять нових тролейбусів, виготовлених СП «Електронтранс».

dailylviv.com

До теми

16:36 4 грудня 2020 р.

ФОПів звільнили на півроку від сплати єдиного податку та ЄСВ — Рада прийняла закон

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2" (№ 4430 від 26.11.2020 р.).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу