У Львові почали створювати «Креативний квартал»

10:30 16 лютого 2016 р.


Фото: google.com.ua

На площі понад 15 тисяч квадратних метрів створять «Мекку» всього інноваційного.

У Львові почали створювати інноваційний комплекс, який хочуть зробити столицею стартапів та оригінальних ідей для бізнесу. Як повідомляє міська рада, мета такого проекту дуже амбіційна – запустити в країні інноваційну економіку.

Міська влада та ІТ-середовище Львова вже навіть заручилися підтримкою таких міжнародних компаній-гігантів, як «Intel», «Cisco», «Microsoft», «Hewlett-Packard»,  «Ericsson». Міська влада також знайшла приміщення: старий комплекс трамвайного депо, який iще в далекому 1894 році збудувала компанія «Siemens», що, до слова, і запустила в місті перший електричний трамвай. Ділянку з приміщеннями віддали в довготривалу оренду – на 50 років.

Майбутній проект, за попередніми підрахунками, обійдеться щонайменше в п’ять мільйонів доларів. І його автори сподіваються, що «Креативний квартал» зможе запрацювати вже у 2017 році.

На площі в 15 тисяч квадратних метрів буде розташовуватись мало не «Мекка» усього інноваційного. Автор проект Ілля Кенігштейн, керівний партнер венчурного фонду «Hybrid Capital» та позаштатний радник мера Львова розповів на своїй сторінці в соціальній мережі: «Це комплекс загальною площею більше 15000 квадратних метрів (включаючи зовнішні території), з антикафе, коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та івентів, хакер-спейсом, творчими майстернями, центром розвитку дітей, мейкер-спейсом, експериментаріумом, переговорними кімнатами, цифровою лабораторією, стартап-банком, поштовим відділенням, амфітеатром, еко-парком, парковкою і багатьом іншим».

У місті вже давно точилися дискусії щодо тог8о, аби зробити територію старого депо музеєм техніки, зі старими львівськими трамваями та мініатюрною залізницею. Зрештою, планується, що в «Креативному кварталі» буде і він. Також організатори сподіваються, що центр виконуватиме важливу соціальну місію — там планують створити Центр розвитку дітей, де працюватимуть із дітьми-аутиcтами.

Як обіцяють організатори, «Креативний квартал» має стати місцем зустрічі підприємців, айтішників та активної громадськості. Саме там за чашкою кави мають «народжуватися» цікаві ідеї для бізнесу та методи їх реалізації.

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, в київському часописі «Україна молода».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу