У Львові побільшає на маршрутах трамваїв і тролейбусів

14:40 22 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівелектротранс» збільшить 1 вересня кількість тролейбусів та трамваїв на міських маршрутах.

Про це повідомили в четвер, 22 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Станом на сьогодні, вулицями Львова курсують 51 тролейбус та 74 трамваї. Як повідомляють у ЛКП «Львівелектротранс», із 1 вересня їхня кількість на міських маршрутах збільшиться».

«Відтак, у будні дні курсуватиме 81 трамвай. У години «пік» вони працюватимуть таким чином: №1 – десять одиниць, №2 – 12 одиниць, №3 – 12 одиниць, №4 – вісім одиниць, №6 – десять одиниць, №7 – сім одиниць, №8 – п’ятнадцять одиниць, №9 – сім одиниць», – поінформували також у міськраді.

«Натомість, у вихідні дні вулицями міста курсуватимуть 57 трамваїв: трамваїв №1 – вісім одиниць, №2 – сім одиниць, №3 – сім одиниць, №4 – шість одиниць, №6 – вісім одиниць, №7 – шість одиниць, №8 – десять одиниць, №9 – п’ять одиниць», – розповіли також у міськраді.

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю «Львівелектротрансу» Іван Бондар зазначив: «Ми постійно моніторимо пасажиропотік на маршрутах і, в разі необхідності, готові ще збільшити кількість вагонів».

«Заплановано збільшити з 1 вересня й кількість тролейбусів – до 56. Їхні графік та маршрути наразі узгоджуються», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:45 17 лютого 2020 р.

Гривня знову зміцніла

Національний банк України зміцнив офіційний курс гривні на три копійки.

Рубрика: Економіка

00:11 15 лютого 2020 р.

Зарплата в Польщі росте рекордними темпами

«Заробітна плата в Польщі зростає в рекордному темпі. Це зростання відчувають також поляки із мінімальною заробітною платнею», – підкреслила під час прес-конференції міністр родини, праці і суспільної політики Марлєна Мальонґ.

Рубрика: Економіка