У Львові планують розвивати дві промислові зони | Новини Львова

У Львові планують розвивати дві промислові зони

18:00 18 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР розглянули питання «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон Львова».

Заступник начальника управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міськради Галина Заяць повідомила депутатів на засіданні постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР, що матеріали «Програми перспективного розвитку промислових зон Львова» напрацювала спеціально створена робоча група. Зокрема, вона виокремила кілька промислових зон, які міститимуть вільні земельні ділянки промислового призначення, передбаченні для розміщення нових промислових виробництв та підприємств або інженерно-транспортної інфраструктури.

Одним зі завдань напрацьованої програми є створення сприятливих умов для функціонування промислових зон Львова. Зокрема, впродовж 2019-2020 років у Львові мають намір розвивати зону «Сигнівка» площею 92 га, а в 2020-2021 роках – промислову зону «Рясне-2» площею 37 га.

«Програму перспективного розвитку промислових зон Львова» винесуть на затвердження сесії ЛМР. Секретар постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР Петро Адамик,  відзначив важливість напрацьованої програми, оскільки її основна мета – спроба зберегти виробничий потенціал нашого міста.

Окрім того, як зазначив Петро Адамик, на засіданні комісії депутати розглянули низку інших важливих соціальних та економічних питань. Серед них – про звільнення від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, про звільнення від сплати орендної плати за землю релігійних  громад, благодійних організацій тощо.

Ці та інші питання депутати розглянуть на черговій сесії ЛМР, яка відбудеться у четвер, 20 грудня. Про це повідомили у вівторок, 18 грудня, на порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

Біля озера Стосіка у Львові облаштують природне питне джерело за 500 тис грн

Затримали вбивцю, який скоїв злочин у Львові

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

У розважальних закладах Львова 11 порушень карантину (відео)

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу