У Львові планують розвивати дві промислові зони

18:00 18 грудня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР розглянули питання «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон Львова».

Заступник начальника управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міськради Галина Заяць повідомила депутатів на засіданні постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР, що матеріали «Програми перспективного розвитку промислових зон Львова» напрацювала спеціально створена робоча група. Зокрема, вона виокремила кілька промислових зон, які міститимуть вільні земельні ділянки промислового призначення, передбаченні для розміщення нових промислових виробництв та підприємств або інженерно-транспортної інфраструктури.

Одним зі завдань напрацьованої програми є створення сприятливих умов для функціонування промислових зон Львова. Зокрема, впродовж 2019-2020 років у Львові мають намір розвивати зону «Сигнівка» площею 92 га, а в 2020-2021 роках – промислову зону «Рясне-2» площею 37 га.

«Програму перспективного розвитку промислових зон Львова» винесуть на затвердження сесії ЛМР. Секретар постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР Петро Адамик,  відзначив важливість напрацьованої програми, оскільки її основна мета – спроба зберегти виробничий потенціал нашого міста.

Окрім того, як зазначив Петро Адамик, на засіданні комісії депутати розглянули низку інших важливих соціальних та економічних питань. Серед них – про звільнення від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, про звільнення від сплати орендної плати за землю релігійних  громад, благодійних організацій тощо.

Ці та інші питання депутати розглянуть на черговій сесії ЛМР, яка відбудеться у четвер, 20 грудня. Про це повідомили у вівторок, 18 грудня, на порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу