У Львові планують подорожчання проїзду в автобусах

12:15 23 січня 2019 р.


Фото: lviv.comments.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак повідомив у середу, 23 січня: «На найближчий виконком ми будемо виносити два рішення – про безкоштовний проїзд пенсіонерів і про коригування тарифу до семи гривень».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 23 січня: «Пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ї групи будуть їздити у Львові безкоштовно у всьому міському громадському транспорті. Таку домовленість досягнуто між міською радою та перевізниками. Відповідне рішення буде розглянуто в цю п’ятницю на засіданні виконавчого комітету ЛМР. Також готується друге рішення — щодо коригування тарифу на проїзд у міському автобусному транспорті. Рішенням передбачено, що коригований тариф вступає в дію після публікації в ЗМІ, тобто в перших числах лютого».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Відповідно до законодавства, орган місцевого самоврядування встановлює тариф на перевезення. Тариф має бути економічно обґрунтованим, інакше органи місцевого самоврядування мають компенсувати різницю в тарифах перевізникам».

Сергій Бабак також повідомив: «У нас на 2019 рік передбачені кошти на компенсацію для перевізників за перевезення певних пільгових категорій громадян. Складові тарифу за рік здорожчали – це паливо, запчастини, зарплата. Цілий рік у нас були складні перемовини з перевізниками. Ми знайшли спільну мову з перевізниками і вони відновлюють безкоштовне перевезення пенсіонерів і осіб з інвалідністю 3-ї групи».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства також зазначив: «Розуміючи той рівень пенсії, який є в Україні, перевізники відновлюють возити пенсіонерів безкоштовно. На найближчий виконком ми будемо виносити два рішення — про безкоштовний проїзд пенсіонерів і про коригування тарифу до семи гривень. Ці зміни вступають в дію з дати публікації, тобто з перших чисел лютого».

dailylviv.com

До теми

16:51 27 жовтня 2021 р.

Wizz Air хоче подвоїти кількість рейсів зі Львова, - президент авіакомпанії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Робертом Кері, президентом авіакомпанії Wizz Air. Під час зустрічі обговорили плани лоукост-перевізника та ще більш потужну співпрацю зі Львовом.

Рубрика: Економіка

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу