У Львові оприлюднять новий графік боротьби з Грибовицьким сміттєзвалищем

16:01 13 травня 2014 р.

Кожна нова команда у Львівській облдержадміністрації обіцяла вирішити проблему Львівського полігону твердих побутових відходів - поетапне закриття його і рекультивацію.

Голова ЛОДА Ірина Сех готова до радикальних кроків щодо вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища, що поблизу Львова. Про це заявив сьогодні перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник під час наради щодо вирішення питань із закриття Львівського полігону твердих побутових відходів у с. Грибовичі.

За висновком державної екологічної експертизи ще від 26.08.2011 року рекомендовано поетапне закриття та повна біологічна рекультивація полігону. Комплексний проект з рекультивації полігону складається з двох стадій: «Проект» та «Робоча документація». Перший етап виконано, для виконання другого необхідна постанова Кабінету Міністрів України, після чого буде надано фінансування.

«Ця проблема не є нова й надзвичайно соціально значуща. Багато вже було сказано й  під час попередніх нарад, але конкретного вирішення проблеми на сьогоднішній день ми й досі не маємо», – сказав Йосиф Ситник і наголосив на необхідності спільних дій: «Ми повинні діяти як єдина команда, бо це спільна проблема всього регіону, що загрожує екологічною катастрофою не лише ближнім населеним пунктам. Водночас рішення ми повинні шукати прозоро, громада має бути поінформованою про стан справ».

Йосиф Ситник доручив новоствореній робочій групі скласти чіткий перелік інвестиційних пропозицій, які треба обов’язково оприлюднити, а також план-графік наступних кроків. Такий графік обіцяють скласти впродовж двох днів і оприлюднити на офіційному сайті облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу